photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 11 LUTEGO 2024

Nasza fotobudka https://fotland.pl/ sprawia, że ludzie sami świetnie się bawią, testując kolejne śmieszne gadżety, pozy i miny, by zyskać fantastyczną pamiątkę w postaci zdjęć w rozdzielczości 4K. 

 

Proponujemy idealne połączenie imprezowego charakteru, pełnej swobody przed obiektywem i najwyższej klasy sprzęt, który gwarantuje piękne fotografie. Goście sami decydują jaki charakter ma mieć zdjęcie, a podgląd na fotobudce sprawia, że w pełni kontrolują efekt końcowy. Zdjęcia wychodzą cudownie, są stylowe, szalone, noszą w sobie coś wyjątkowego. Potrafią świetnie odzwierciedlić charakter przyjęcia i uchwycić najwspanialsze momenty. 

 

Cena fotobudki w odniesieniu do możliwości jej działania, świetnej zabawy i oryginalnych pamiątek jest naprawdę niska. Pakiety zaczynają się już od 800 zł. Można też liczyć na sezonowe promocje. :)

 

Przed rozpoczęciem zabawy z fotobudką możecie wybrać pakiet gadżetów, tło, wygląd wydruków, by wszystko stanowiło wspaniałe dopełnienie motywu przewodniego imprezy. Ze swojej strony zapewniamy perfekcyjne wykonanie projektów zgodnie z Waszymi pomysłami. 

 

Fotland działa na terenie Dolnego Śląska, bawimy się razem z Wami w miastach takich jak: Oława, Legnica, Oleśnica, Wałbrzych, Brzeg, Lubin i w wielu innych miejscach. 

 

Zapewniamy, że fotobudka na wesele, fotobudka na imprezę firmową, 18 urodziny, studniówkę to jedna z najbardziej komplementowanych atrakcji. Każdy zyskuje dzięki niej prezent i pamiątkę - oryginalne zdjęcia. 

 

Więcej o naszych działaniach na https://fotland.pl. Zapraszamy :)

 

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika fotland.

Informacje o fotland


Inni zdjęcia: zakup dorcia2700Takie puchy to rzadko ... ezekh114Podziemna szklarnia wittchen3Po pracy patusiax395Dzień psychologa anngod1421Jedna chmura na niebie. matt9Synuś natalka89rokBittersweet symphony waferowaMontenegro innuceNo i.. misteryoflife