photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 22 SIERPNIA 2012

Oh!

   Czyżby przez rok nie pojawiła się tu moja żadna notatka? No pięknie, zaniedbałam się.
Ah, czas leci. Już za plecami zostawiłam II rok studiów, już minęło ponad 3,5 roku razem, już tak wiele rzeczy się wydarzyło. A to dopiero początek mojego życia, naszego życia. Jestem szczęśliwa, a to chyba najważniejsze. Do szczęścia brakuje mi tylko juz wspólnego mieszkania, założenia rodziny i psa z kotem ;)
Wakacje szybko mijają, chyba każdemu.. Ale póki co oddaję się temu błogiemu odpoczynkowi do końca września, nie myślę o ważniejszych sprawach, bo nie muszę :)
   Wiecie, że można kochać mocniej i mocniej? Piękne uczucie. Ale można też nie lubieć ;P Kłotnie muszą być i wtedy właśnie się kogoś nie lubi na parę minut. Ale potem przychodzi magiczna chwila, kiedy kocha się kogoś mocniej. Kurde, jak naćpana gadam. 

 

Pozdrawiam :*

 

 

 

 

Zdj. z wakacji - Zwierzyniec ;)

Komentarze

~saga18 widzę gołąbeczki dalej gruchają ;)
"kochać mocniej" - na Waszym przykładzie widać że można, tak trzymać!
pozdrowienia od Dżoanki ;)
23/08/2012 17:58:43