>
taki pstryk z réki, kiedy byřam na miescie...
I to jeszcze nieudolnie zrobiony...
Chcialabym do centrum ze statywem sié wybrac...
Inni zdjęcia: #1378 magaSzczeliniec elmar1860 akcentova:) dorcia2700Bóg widzi zewsząt bluebird11565 mzmzmzCool for the summer. releasedNajsurowiej. ;-) ezekh114off white not black fenkEnd of running downwardspiral