Photoblog.pl

Załóż konto

Just 1369

Just 1369

Coś się popsuło

Czy to ze mną coś nie tak

Nie naprawisz mnie

Nie naprawisz mnie

 

Gdzie tamta czułość

Którązbajek tylko znam

Czyza dużo chcę

Czy za dużo chcę

 

Powiedzchoć raz, że się mylę

I że nieobecne oczy mam

Chociaż jestem_tu

Chociaż_jestem_tu

 

A ciszy tyle

Ile_w moim życiu_dram

Nie mam siły już

Nie mam siły już

 

Proszę

 

O mnie myśl

Cicho przyjdź

W oczy spójrz gdy zabraknie słów

Powiedz czy lubisz wciąż

Tę mą czerwień na ustach

Chwila

Dokąd idziesz

Ja wciąż

Kocham

 

Te zwiędłe róże

Ja w wazonie trzymam wciąż

Takie blade są

Takie blade są

 

Śpię coraz dłużej

A za dnia czekania dość

I kolejna noc

I kolejna noc

 

Krótki sms na dobranoc

Nic mi nie mówiących parę słów

Czy przesadzam już

Czy przesadzam już

 

By się czymś zająć

Znów z klawiszy ścieram kurz

Gdzie mój dawny luz

Gdzie mój dawny luz

 

Proszę

 

O mnie myśl

Cicho przyjdź

W oczy spójrz gdy zabraknie słów

Powiedz czy lubisz wciąż

Tę mą czerwień na ustach

Chwila

 

Dokąd idziesz

Ja wciąż

Kocham

Wpis eypyskata

Miłość jest wtedy, kiedy akceptujemy to, że ktoś nie jest idealny. Ma wady, czasami go nie rozumiemy, a stajemy za nim murem. Ty za mną stajesz, a ja za Tobą.

 

I nie chcę od świata niczego.

 

Wiem, że jeszcze będzie dobrze. Kiedyś musi. Może nawet tak jak ja tego bym chciała. Może tak a może nie tak. Może inaczej.

Wpis eypyskata

To co przeczytałam wbiło mnie w ziemie. Czasem nie zdajemy sobie sprawy z wielu rzeczy. A czasem wystarczy tylko rozmowa. Czasem. Czasem to zbyt wiele. Ale otwiera oczy. Ale tylko czasem.

Padam. Cieszę się z niedzieli. To mój jedyny wolny dzień :)

Wpis eypyskata

Czasem to te małe rzeczy sprawiają większą przykrość niż może się wydawać.

Wpis eypyskata

Zaczęłam lubić wypady do lasu. Spacery tam przy śpiewie ptaków i szczęśliwie biegające wolno psie. Coś niesamowitego.

No i się zaczęło. Podjęłam ta decyzje z którą długo się gryzłam. Stało się. Jestem na swoim. I chociaż tak wiele osób życzy mi źle to najważniejsze, że mam osoby które są obok, są przy mnie i mnie wspierają czy pomagają. A reszta się ułoży. Minął tydzień. Trochę jestem zmęczona ale wiem ze największe boom jeszcze przede mną. Dziś odpoczynek, trochę chillu i jeśli pogoda tylko dopisze to spacer po lesie. Ooo tak oby dopisała.

Miłego Wam

Czas weryfikuje. Kto jest a kogo nie ma. Niech pierwszy rzuci kamień ten kto obiecywał a słowa dotrzymał.

Wpis eypyskata

Miałam dziś przez chwile chęć tu coś napisać. Albo Tobie. Ale ją straciłam. Ostatnio jestem jakaś przemęczona a nie zaczęłam jeszcze pracy. Dość mam załatwiania i wszystkiego co z tym związane. Mniej mnie tu. Prawie wcale. Bo brak mi weny. Ale zaraz zacznie się zapierdziel, miłego weekendu.

A słowa to czasem są puste i nie warte zupełnie nic. No może zależy kto je wypowiada.

Tęsknota

Tęsknota

Mam dziś jakiś gorszy dzień. Taki gorszy od dawien dawna. Wszystko mnie przytłacza. Myśle ciagle o Babci. Tak bardzo chciałabym z Nią porozmawiać. Tak bardzo bym chciała się doradzić. Tak bardzo potrzebuje tego. Łzy nie przestają mi lecieć. Nadal je mam. A myślałam, ze już nie. A jednak. To gorszy dzień który miewa chyba każdy. A ja często pisze gdy mam takie złe dni. Nie wiem skąd się on wziął. Ale miałam tez w nocy sen. Sen w śnie. Miewacie takie? Ja często. Nigdy nie śniła mi się Babcia odkąd Jej z nami nie ma. Czasami tylko jakby próbowała. Dziś tez coś było. I to są później takie dni które mi dają do myślenia. I taki jak dziś. Nie są to sny których się boje, nie są one negatywne. Są to sny takie rzeczywiste, jakby po prostu ze mną była, po prostu była. Nie ma mnie tu dużo. Potrzebuje spokoju i wyciszenia. Odkąd siedzę na bezrobociu od ponad miesiąca jestem bardzo leniwa a nawet zmęczona bardziej niż jakbym pracowała. Nie wiem dlaczego. Ale wiem tez ze za chwile zacznę pracować za dwóch a jak nie za trzech. Wiem tez ze Babcia by była ze mnie bardzo dumna. Pewnie jest. Patrząc z góry mi bardzo kibicuje. Tak bardzo za Nią tęsknie. Tak bardzo..

Za późno

Za późno

Wiem. Miał być wczoraj. Ale nie wyszło. Nie miałam głowy a właściwie miałam jej za dużo. Dużo za dużo.

Znowu jestem w tym miejscu.

Napisałam długi wpis ale go usunęłam bo stwierdziłam, ze za bardzo. Za bardzo i za dużo napisałam. Nie będę się zmuszać by pisać wiec będę pisać tylko wtedy kiedy mi się po prostu chce.

Muszę znowu oczyścić swoje myśli. Po co się tym wszystkim zadręczać. Żyć chwilą a właściwie tylko tym co jest teraz i nie myśleć o tym co się może wydarzyć lub jakie może mieć konsekwencje jest jednak łatwiej. Wiec chce przy tym zostać. cieszyć się tym jak jest teraz a nie jak będzie i co będzie. Ale czy to lepiej?

 

Miłość to paliwo i osiąga ceny niezłe

Stoję w neonowej kamizelce..

Co jest małpy?

Wpis eypyskata

Dziś koniecznie się tu musi coś pojawić. Dłuższa myśl. Dłuższy wpis. Do wieczora.

Wpis eypyskata

Dobrze Nam razem :)

Wpis eypyskata

Czy to już koniec świata?

Przeraża mnie ta panika wszystkich wkoło. Do niczego dobrego to nie prowadzi. Co gorsza zaczynam się łapać na tym, że i ja się daje w to wszystko wciągnąć.

Bądźcie zdrowi! Dbajcie o siebie i o bliskich.

 

 

Babciu, tak bardzo bym chciała zamienić z Tobą kilka zdań. Kilka. Chociaż tyle. Mam tyle pytań do Ciebie. Na temat tak wielu rzeczy chciałabym poznać Twoje zdanie. Było dla mnie tak bardzo ważne. Chciałabym znowu dostać telefon od Ciebie co tam, czy nadal jestem w pracy, że za dużo pracuje, żebym przyjechała bo kupiłaś coś fajnego na obiad, coś słodkiego co lubię. I wejść do Twojego domu, zobaczyć Ciebie siedząca przy komputerze i przeglądający olx żeby znaleźć mi jakiś nowy, fajny samochód. Tak bardzo za tym tęsknie. Tak bardzo.

Oczko

Oczko

Fajną niespodziankę wczoraj żeśmy zrobili dla Misia razem z Tofikiem? Słowem się nie wygadał jak już przyszła :)

Sto lat Kicia raz jeszcze!

Dzień Kobiet :3

Dzień Kobiet :3

Weekend minął bardzo przyjemnie. Dokładnie tak jak chciałam. Chociaż piątek był pełen nerwów tak dzięki dziubasowi zapomniałam na chwile o tym wszystkim. Pewne sprawy tez postawiły jasne karty. Chociaż największe nerwy będą dopiero jutro. Ale.. nie ma tego złego! Życzcie mi tylko powodzenia.

Jutro urodziny Miśka! Szkoda ze mój plan nie wypalił. Ale jeszcze nie wszystko stracone.. a dziś świętowałyśmy wspólnie Nasz dzień. Przyjemności dla wszystkich Pań!

Mi zostało pisać

Mi zostało pisać

Cały tydzień czekałam na piątek. Szkoda, że nie wyszło jak wyjść miało. Cóż. Nic nie zrobię. Ale cieszę się, że w końcu weekend! Ale czy odpocznę? Wydaje mi się ze będzie bardziej produktywny niż bym chciała :)

Dziwnie mi od środka. Nie wiem nawet jak ale dziwnie. Wiem tyle, że muszę zacząć nad tym panować. Czasami mimo, ze chcielibyśmy komuś pomóc to nie do końca się da. Nie do końca. Zwłaszcza kiedy jesteśmy ograniczeni. Zwłaszcza wtedy.

 

 

Ona ma serce jak lód, Ty masz alergie na chłód!

Nie ma drugiej takiej jak

Nie ma drugiej takiej jak

18 dochodzi. tak, miał być wpis. ale za cholerę nie wiem jak się do tego zabrać. jakby tego było mało mam od rana dużo pracy którą łącze na przemian siedząc na telefonie. jestem zmęczona tym dniem bo ciągle coś robię. dużo wszystkiego i dużo za dużo.

Gdyby ktoś mi powiedział kiedyś, że będę stać w tym miejscu gdzie stoję a właściwie jak stoję a nie gdzie to bym nie uwierzyła. Wszystko idzie w dziwnym kierunku i przestaje nad tym panować. Tak. Tym razem to ja przestaję nad czymś panować. Ale wierzę, że potrzebuję chwili a znowu wrócę do siebie. I znowu będzie tak jak to ja tego chcę. Ale właściwie to jak chcę? No chcę już do domu :) 

Czy fajnie by było uciec od tego wszystkiego jak na filmach? Zostawić wszystko jak jest? Akcja!

Przyjemności dla Was.

We mnie uruchamia się:zadużomówienie. W tym wypadku to chyba źle :o

Wyświetlanie archiwum

Wpisy Mozaika

Filtruj wpisy