..Szacunek za szacunek a śmierć za kurewstwo
Gdyby było tak naprawdę to trup by tu padał gęsto
Wielu daje wiarę mitom bez weryfikacje prawdy
Takich osób, śmiesznych osób dla mnie poziom to zabawny Jedna prawda życie jedno więc pozyskaj z niego sedno
Fałszywe mordy pode mną tuszowały swe kurewstwo...
'Ty przecież wiesz ze nie kontroluje się ty przecież wiesz ze nigdy nie skrzywdzę cię ja wiem, że ty pragniesz tylko mnie..
..Ja znam zasady gry i nie dbam o opinie ,Ty zgin jesli przerwales zaufania linie ja mowie szczerze teraz twoj czas mijaa,kazdy farmazon lykasz jak sperme.
JEBAĆ TYCH CO ZA PLECAMI SIEJĄ FERMENT !:]
..Znasz mnie lepiej niż ja sam o kurwa oszaleje,jak masz jakieś wątpliwości to ja je tu rozwieje Pieprzony ferment słyszę go często,nie chowam głowy w piasek na wasze podobieństwo..
taaaak szybko znikniesz,jak sie szybko pojawiłeś.
nie pytaj mnie o to, nie chce o tym mówić - tak będzie lepiej. nie zadawaj głupich pytań, czy u mnie wszystko dobrze - przecież widzisz po oczach , że sobie nie radzę... /
.. Trzeba myśleć pozytywnie choć to czasem ogranicza..Ryzykując ,balansując na warunkach życia ! ;]..
3 dniii ziomeczzzki .:*!