Photoblog.pl

Załóż konto

 

2012/07/22   

 

« następne   poprzednie »

A więc tak , zdjęcie się łąduje. Siedze na komódce bo krzesło zostało przestawione na rzecz DDR. Jestem zła i to niesamowicie a żeby nie zrobić nikomu krzywdy to musze poskakać przez conajmniej 2 godziny. albo aż sie nei zrobi ciemno i nie bd musiałą zapalić światła. Albo i dłużej. Tak jestem baaaardzo zła.wytrzymałam 6 dni na diecie która powinna trwać 7. w sumie niezły wynik biorac pod uwage ze ostatnio na tej diecie przezyłam tylko 2 dni. Ile schudłam? Nie wiem jutro się rano zważe. Ale z ud zeszłam 2 cm z pasa 2-3 cm. Kocham moje 67 cm <3 W sumie najbardziej mogge zejść do 62 ale to już by mega dziwnie wyglądało.

Męczyłam się dobrą godzinę aby załadować kpopowe piosenki i co sie okazało? No co? że trzeba zrobić jedna prościutką rzecz o której pomyslałam oczywiście na samym końcu.

Mój kot jest nienormalny. Serio trzeba znowu mu połowe garazu zamknąć bo nie chce na góre choleryk przychodzić -.-"

Aha i jeszcze jedno takie mega ważne ogłoszenie. KASUJE TEGO FOTOBLOSZKA. Tak dobrze czytać. I to nie bd tak jak ostatnim razem. Powód? Cóż za dużo osób zaczęło mieć ten adres. Ale spokojnie. Założe nowego. Inny adres inny wyglad i inna ja. Tak zmieniam się. Słodze się na czym sie tylko da.A na ciele to już w ogóle. Jeszcze około miesiac starej Ivi, starego wygladu i w ogole. Potem Wszystko będzie nowe. Jak ktoś chce nowy adres do napiszcie mi na priv/ skypie/ gadu czy coś

Ide zmieniać dalej ustawienia w piosenkach.

Ps. Lekcja pierwsza języka koreańskiego zakończona. Umiem zapytać się czy jest piwo. Tak bardzo praktyczne pytanie <3

Ps2. Plan na jutro wstać o 8 zrobić sb śniadanie zjeść i do 16 zamknac sie w pokoju z butelka wody i skakac na ddr

1 komentarz
marou  - 22/07/2012 19:17:54
Świetne, daje fajne : )

Najnowsze wpisy

Wpis ecchixneko