Photoblog.pl

Załóż konto

Oczy są zwierciadłem duszy 

2014/05/09   

 

« następne   poprzednie »

Tikusia miała wczoraj urodzinki :) 

teraz ma bardziej siwą mordkę

 

Nie wiem co wczoraj wstąpiło w ludzi. Stojąc na przystanku i czekając na tramwaj 1,5 h , bo nie dało się tam wejść, w pewnym momencie wszyscy zaczęli sie krzyczeć i pchać sie. W ogóle  mnie nie dziwi ,że zdarzyło się  stratowanie, ponieważ  ciężko bylo utrzymać się na własnych nogach. W tramwaju udało mi się usiąść ale i tak miałam na twarzy jakiś plecak i torby stojących obok. Ludzie ,którzy chcieli wysiąść szarpali drzwi, krzyczeli, skakali podczas jazdy.. na szczescie w wagonie bylo kilku normalnych chłopaków , którzy idiotyczne zachowania i przyśpiewki próbowali  opanować w jakikolwiek sposób... w końcu każdy chciał bezpiecznie dojechać do domu..

 

 

2 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika daydreamerii.
daydreamerii  - 09/05/2014 22:22:31
Wiem ,że nie. Tory były kontrolowane, ale obok głownego przejscia, sama widziałam jak mnóstwo osób przechodziło gdzieś dalej , ale prawdą jest ,że policja nie była w stanie ogarnąć takiej ilości pijanych osób.
Ósme ! staruszka się robi powoli ... ale piłeczka i spacer nadal najważniejsze
kora1991  - 09/05/2014 22:18:37
Kochana.....to nie tylko było stratowanie, ale też wydadek smiertelny, potrącenia 2 studentów przez tramwaj, wspomniane rozruby w tramwajach, wyrywanie drzwi, pobicie bezdomnego....hołota i nic więcej....
A Tikusia które urodzinki wczoraj obchodziła? :)

Najnowsze wpisy

Wpis daydreamerii

 

Wpis daydreamerii

 

Wpis daydreamerii

 

Wpis daydreamerii

 

Wpis daydreamerii

 

Wpis daydreamerii

 

Wpis daydreamerii

 

Wpis daydreamerii

 

Wszystkie wpisy