Aleksandra, jedna z lepszych sesji. Już niedługo w innej odsłonie możliwe bo nowa sesja z nią bd. A jak narazie szykuję się na jutro. Tak swoją drogą... nie chcecie już lata? bo ja mam dosyć tej zimy.
Komentarze
~soundlyscream cudo ~!
23/02/2010 17:28:02
promarandza Cena z obiektywem i tyłem zaczyna się od około 200 funtów do gdzieś tysiąca funtów. Zależy jaka marka :)
O sobie: Czyta to ktoś? Jeśli Ty to podziwiam. Mam powiedzieć coś o sobie? Siedzę w fotografii od 2007 roku. Zaczynałam kompaktem aż się doczekałam canonika 450 d :) Raczej jestem samoukiem, przerabiam książki o fotografii portretowej :) raczej robię komercyjnie, na TFP mogą liczyć tylko niektóre osoby
Czym się zajmuję: Czym się zajmuję? fotografią, nauką, i jak każda dziewczyna... :)
O moich zdjęciach: Wkładam w nie dużo pracy. Nie zawsze zaplanowane, spontaniczne wręcz. Uważam że dobre technicznie lecz nie doskonałe.