Photoblog.pl

Załóż konto

cytaty for you ;) 

2013/01/20   

 

« następne   poprzednie »

Bo dzięki Tobie mam o czym myśleć po nocach

 

Jedno spojrzenie. Czasem więcej warte niż tysiąc komplementów

 

 

uwielbiam budzić się rano i wiedzieć , że moje życie z dnia na dzień najbiera głębszego sensu . bo przecież wczoraj było dobrze to dzisiaj będzie jeszcze lepiej . niewyobrażalnie Cię kocham . bardziej niż niektórzy żelki . magia wspomnień przeplatających się przed snem w moich myślach równa się z porannym uśmiechem na widok Twojej mordki . miło wiedzieć , że mam dla kogo żyć

 

 

 

Bo najtrudniej jest skończyć, zapomnieć i zacząć od nowa. Koniec często jest nagły, zapominanie może trwać całe życie, a nowego początku może po prostu nie być.

 

 

 

Nadeszły noce, a właściwie poranki, kiedy kładę się spać z uśmiechem na ustach

 

 

Samotnośc to coś co nie pozwala Nam usnąć z braku świadomości, że gdzieś tam nawet daleko leży osoba, która myśli o Nas, która chciałaby być teraz blisko. samotność to moment w trakcie porażki, upadku, kiedy to nieśmiało podnosząc wzrok nie dostrzegamy żadnej pomocnej dłoni.samotność to wewnętrzny głos krzyczący, że nie chcesz po raz kolejny wrócić do pustego domu.

 

 

 

Co jest mała? Płaczesz? Przecież lubisz udawać silną

 

 

Jak co wieczór pojawia się milion problemów i przeszkód na drodze do szczęścia, a ja boję się, że gdy jutro się obudzę, one nie znikną

 

Zżera ją od środka myśl, że może zobaczyć w jakiejś innej to co chciała żeby zobaczył u niej.

 

 

 

Dlaczego lubię duże swetry? Bo mogę się w nich schować, poczuć się małą i niewidzialną. Bo są substytutem przytulenia i wtulenia się w kogoś, w kogo chcesz się wtulić.

 

 

 

Ciekawe jak spojrzymy na Siebie po paru latach, może weźmiemy koc i pójdziemy na dach. Nie myśląc wtedy o Naszych wspólnych wadach, osłodzi Nam usta ciepła czekolada. Łączą Nas wspomnienia o Naszych rodzinnych domach, zawieszeni całą noc na telefonach. Na ulicach ślady po oponach, ciekawe co przed Nami, chcę się przekonać. To dla Ciebie, chciałam Ci powiedzieć.

 

 

 

Od tego czasu emocje zamykam bezpiecznie na kłódkę w piwnicy swojego serca

 

Zresztą to nie pierwszy taki upadek. Na pewno nie ostatni. Każdy następny czegoś uczy. Ten nauczył mnie ostrożności i dystansu. Nie ufać marzeniom. Nie ganiać nierealnych faktów. Nie myśleć dobrze, kiedy tak nie jest. Nie dać się oszukać. Bronić swoich uczuć. Walczyć o szczęście. O miłość. O życie. O wszystko

 

 

To, że tak po prostu odszedłeś z mojego życia nigdy nie będzie oznaczało, że to zaakceptuję, nie oznacza że zapomnę, zacznę żyć

 

 

Wspomnienia są trwałe, nawet jeśli czasem coś im umyka. Godziny nie są już ważne, minuty przestają mieć znaczenie. O sobotnich wydarzeniach mówimy, że wydarzyły się w piątek. Łatwiej jest się widzieć tylko czasami, chronologia zdarzeń jest taka poukładana. A ja go widziałam tak często, że aż się zakochałam.

 

Czasami, gdy już rezygnujemy z jakiegoś marzenia to ono wbrew nam zaczyna się spełniać.

 

 

kolejny raz obiecuję sobie , że zamykam rozdział o Nas ostatecznie i bezpowrotnie

 

Powstrzymałam się od zapalenia papierosa w tych trudnych chwilach, nie wypiłam ani jednego łyka wódki. Nie rozwaliłam niczego, ani też nie uderzyłam kumpla. Po prostu przytuliłeś mnie i cała złość zniknęła.
 
 
Fajnie się czuję chodząc wieczorem po ciemnej, opustoszałej ulicy i myśląc jak wiele dla mnie znaczysz
 
I proszę, spełnij moje ostatnie życzenie. Podaruj mi siebie. Bez wielkiego pudła, kolorowego papieru i czerwonej wstążeczki. Tylko siebie
 
Skąd masz wiedzieć kiedy to jest miłość? Kiedy odróżnić te prawdziwe uczucie od tego zwykłego i żałosnego zauroczenia ? Wtedy kiedy nie będziesz już się zastanawiać gdzie on jest bo będziesz to wiedzieć , kiedy nie będziesz płakać w poduszkę dlatego że nie napisał ci sms na dobranoc. Kiedy będziesz się cieszyć z każdego jego uśmiechu , a kiedy będzie się śmiał poczujesz takie przyjemne uczucie w brzuchu. Kiedy będziesz potrafiła opierdolić go za każde karygodne słowo wypowiedziane w niewłaściwym momencie i będziesz miała to gdzieś czy się obrazi , wiedząc że i tak zaraz cię pocałuje. Kiedy jego życie będzie Twoim , a dzień bez myśli o nim nie będzie wchodził w grę. Kiedy będziesz martwić się o jego szkołę , rodzinę , o jego zdrowie ... Kiedy stanie się Twoim powietrzem. Po prostu .
 
mówimy, że nie potrzebujemy miłości. że nie teraz. że nie jest potrzebna. że nie kochamy. ale tak naprawdę, każdemu serce się smuci, gdy widzi zakochaną parę. każdy z nas potrzebuje choć trochę uczuć. nie zaprzeczajcie prawdzie. przecież to nie wstyd.
1 komentarz
annna97  - 21/01/2013 18:35:47
<33

Najnowsze wpisy

Wpis cytatowyybloog

 

Wpis cytatowyybloog

 

Wpis cytatowyybloog

 

Wpis cytatowyybloog

 

Wpis cytatowyybloog

 

Wpis cytatowyybloog

 

Wpis cytatowyybloog

 

Wpis cytatowyybloog

 

Wszystkie wpisy