photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 27 LUTEGO 2013

Przyjaźń.

 

Przyjaźń

 

 

Ira-Parę chwil

 


_______________________________________________________________________________________________________________________

 

Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód smutku,potrafi sprawić,że znów wraca radość.

 

Przyjaciel to ten który pozwala ci zostać wariatem do końca.

 

Dobry przyjaciel nie pozwoli,żebyś głupoty robił sam.

 

Przyjaciel jest skarbem.Nawet kiedy odejdzie na chwilę,wciąż powraca.Nawet po największej burzy.Przyjaciel to smutek i radość.Kiedy wydaję sie,że to już koniec,On znowu otwiera szeroko ramiona,a Jego słowa są prawdziwe i szczere.

 

Kiedy przyjaciel idzie z Tobą,każda droga wydaje się krótka.

 

 

Przyjaciele są jak ciche anioły,które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła zapomniały jak latać.

 


Przyjacielem jest ten,kto zna nas lepiej niż my sam.

 


Przyjaźń to niewidzialna nic która łączy ludz.

 


Przyjaciele- jedyne osoby mające własnego problemy,lecz będące w stanie rzucić je i zająć się twoimi.

 


Przyjaźń zawarta w dzieciństwie to jedyne,co nie umiera wcześniej niż my.

 


Różnica pomiędzy PRZYJACIELEM a NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM :powiedzmy ,że idziesz i upadaszprzyjaciel:O Boże wszystko okey?Nic Ci nie jest?Najlepszy przyjaciel: Hahaha&Ale z Ciebie matoł !

 


Wiesz co uwielbiam?Gdy Ona mówia pamiętasz jak&przy czym robi odpowiednią minę i nie musi kończyć,bo obie wiemy już o co chodzi i płaczemy ze śmiechu.

 


Scooby:Ja też mam odejść?
Kudłaty:Nie...Przyjaciele nie odchodzą.

 


Kto przyjaciela znalazł skarb znalazł.

 


Przyjaciel to ten,kto przychodzi,gdy cały świat odchodzi.

 


Nie chcę traktować przyjaciół z nadmierną delikatnością, ecz z szorstką odwagą.Gdy przyjaciele są prawdziwi,nie przypominają szklanych cacek ani mrozu na szybie,lecz są najsolidniejszą ze znanych nam rzeczy.

 


Zdobycie prawdziwych przyjaciół to najlepszy dowód osobistego sukcesu w życiu.

 


Pewnego przyjaciela poznaje się w niepewnej sytuacji.

 

 

[email protected]-bardzo chętnie przyjmę Wasze opowiadania i cytaty !

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

roxsshop Witam, Tworzę biżuterie z modeliny. Byłoby mi bardzo miło gdybyś odwiedziła mojego bloga :) Dodatkowo na facebooku organizuje co jakiś czas konkursy i można wygrać biżuterie mojego autorstwa. Może chciałabyś wziąć udział ?. Można mnie tam znaleźć pod nazwą "Roxik".
P.S. dodajemy do znajomych?
28/02/2013 17:36:40
cherysweetdreams Witaj.;) Z przyjemnością dodam ;)
28/02/2013 18:14:11

fuckwhisky fajne :3
28/02/2013 17:33:33
tenageer14 fajnie
wb :)
28/02/2013 16:52:38
weliveaswedream Pewnego przyjaciela poznaje się w niepewnej sytuacji. ♥
28/02/2013 16:43:20