>
Hej :).
Wrzucam moje trzecie wspólne zdjęcie z motylem ^___^.
Sesynie / zdjęciowo / wiosennie... JA I MOTYL 'RUSAŁKA PAWIK' pozujemy przed obiektywem <3.
Bliżej się nie dało. Oj, ale takie zbliżenia są najlepsze, czyż nie? :)
Tylko ostrożnie, moje oblicze potrafi na długo pozostać w pamięci. Ale nie mam się co kryć. Anielską buźkę mam i tyle, a więc jeżeli pozostanę to tylko i wyłącznie pozostanie coś przyjemnego ;D.
Ach Ty motylu, skądże się wziąłeś? Dlaczego wybrałeś akurat mnie? Co mam w sobie takiego wyjątkowego czego nie mają inni? Nie powiesz mi nic. To, że spędziłeś ze mną swój cały żywot jest jedyną odpowiedzią. Motyl zakochaniec co w kruchej blondynie zatracił swe zmysły *.*.
Dziś piątek :).
Witaj weekendzie! :D
Mój Ukochany Koteczek ;*.
NUTA NA DZIŚ:
Paweł Motyl - KOCHAJ MNIE MOJA GWIAZDO
<kopiuj/wklej> w YouTube
Dam też LINK:
https://www.youtube.com/watch?v=gJS9WhD8yn0
Pozdrawiam wszystkich :) :) :).
Ave Kitty
Tylko obserwowani przez użytkownika xavekittyx
mogą komentować na tym fotoblogu.
18 godz. temu
5 dni temu
27 MAJA 2026
26 MAJA 2026
24 MAJA 2026
19 MAJA 2026
17 MAJA 2026
5 MAJA 2026
Wszystkie wpisydamianmafia
3 min. temu
ezekh114
1 godz. temu
bluebird11
1 godz. temu
mnilchas
4 godz. temu
keris
4 godz. temu
evenstar
5 godz. temu
manekin1
13 godz. temu
akcentova
14 godz. temu
Wszyscy obserwowani