photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 26 SIERPNIA 2012

2 szansa.? A potrafisz zapalić 2 razy tę samą zapałke... No nibynie ale jak człowiekowi zalezy to i zapali tą zapałke zapalniczką .!

 

-Wszyscy stać, i ręce do góry.

-To jest napad.?

-Nie kurwa, zdjęcie grupowe

 

Wierze, że skończyły sie pechowe dni następny dzień otworzy nowy rozdział mi.!<3

 

Życiowy sarkazm, diabeł zna sie na żartach

 

A najlepsze uczucie jest osiągnąć tyle na ile nikt nie liczył

 

I chce doczekać dni kiedy moja córka siądzie cała zapłakana i zapyta mnie :

Mamo czy Ty też kiedyś miałaś złamane serce.? I wtedy z uśmiechem powiem o Tobie, a ona sie rozchmurzy i powie: to u mnie nie jest aż tak źle

 

Taka duża dziewczynka a wciążą pyta dlaczego

 

A jeśli chodzi o zniszczenie mnie to z radośćią zobacze jak próbujesz

 

Ona nie zna sie na psychologi, ale potrafi czytać z ust. Ona kocha porządek, ale w jej pokoju trudno cokolwiek znaleść. Ona zawsze mówi prawde, która brzmi gorzej od kłamstwa. Ona potrafi kochać. Ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie . Ona kocha kwiaty, ale nie umi sie nimi zajmować. Ona ufa ludzią, ale często tego żałuje. Ona kocha sie smiać, ale często płacze. Ona ucieka od przeszłośći, ale często chce cofnąć czas. Ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda - myśli życzenie. Ona tyle razy trzaskała drzwiami , ale tyle razy wracała. Codziennie widze ją w lustrze.

 


Komentarze

hipnotizia
26/08/2012 8:53:19
opisyyygg fajnie ;]
zapraszam do mnie jeśli masz ochotę i czas . ;)
jeśli nie lubisz takich komentarzy to usuń lub odrzuć, ale nie rób awantury .
z góry dzięki.
26/08/2012 8:26:50

Informacje o cannotkeep


Inni zdjęcia: 1513 akcentova:) patki91gdTajemnica photographymagic:* patki91gdBellusia patki91gdJa nacka89cwa22.6 idgaf94Ja nacka89cwaMonastyr acegJa nacka89cwa