photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 29 MAJA 2014

Madziu !!! 

 


 Z okazji Twoich imienin, życzę Ci dużo, dużo, dużo, dużo szczęścia ! Wspaniełego, najlepszego, najcudowniejszego, najprzystojniejszego, najlepszego mężczyzny na świecie, aby kochał Cię najbardziej na świecie i był tylko Twój ;) Aby było w Tobie tyle radości co zawsze ;) Aby nigdy nie skończyły  Ci się słodycze i żebyś nigdy nie przytyła od nich, a jak coś niech idzie w cycki a nie w biodra ;)  Tyle wyjątkowego uśmiechu co dzisiejszego dnia. Jeszcze większego powodzenia u fajnych facetów ;> Abyś nie musiała codziennie kupować pakietów sms, żeby spadały one z nieba. A ciebie nie bolało  jak spadałaś z nieba, bo jesteś taką gwiazdą na Raciażu ;> Schowaj te szelki ;d 

 Aby kazdy facet przynosił Ci codzień tyle radości, co Twój ukochany przyjaciel <3 Mniej spotykania na drodze fałszywych i zazdrosnych ludzi ;) Tyle wyrozumiałości w każdym co w nim ;) Abyś zawsze uśmiechała się tak jak na widok każdego sms ... ;) 

  Polepszenia kondycji na naszej szalonej jeździe na rowerze ( Vanessa i Magnum ;) " Patrz w lusterka rowery są wszędzie ". 

Ukończenia Weidera ... 

Spełnienia najskrytszych marzeń ;) ps. wiesz czego Ci życzę 

 

 

 

Komentarze

magdulaaaaa Dziękuję Kochana! :*
29/05/2014 22:30:08
Info

Tylko obserwowani przez użytkownika caaaaarolinee
mogą komentować na tym fotoblogu.