photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 13 LISTOPADA 2011

Sie jeździ po Świecie ! :D

PowróciFszy ! cali i zdrowi,w jednym kawałku :D

Tak,praktyki się już skończyły. :(

Czas w którym nie myślano o szkole,o sprawdzianach i takich pierdołach,ale o tym co będziemy robić jutro,czy  i co pijemy :D

Ale po kolei.

Ludzie przezajebiści,wiadomo zawsze trafi się jakiś "muł" ( pozdro Perszing i Żyd ) ale tak to aż szkoda było wyjeżdżac w niektórych momentach.Marynarze śmieszni i zabawni,ciagle uśmiechnięci cisnęli sie wzajemnie.

Bosman też całkiem spoko,ochroniaż,strażak noo większość ludzi miło wspominam.

Praca nie była tak cieżka,ale trudno było na początku się przyzwyczaić do porannego trybu wstawania : godz.5.40-manewry(podaj,wybierz cumę,noo a potem rozładunek czyli odpinanie naczep ),śniadanie,praca,9:50-przerwa na kawę,praca,12-obiad,12:30-praca i tak do 15/16,czas wolny=spanie,20-manewry,rozaładunek,załadunek i tak codziennie :)

co 3 dzień od 16 miałem wolne z racji wacht na mostku,tam się szło o 24 i tak się siedziało do 3 :) tam też jest fajnie i czuję,że to jest to co chcę robić :)

I dziewczyny ! Jeśli chcecie iść na statek to macie duuuuużą przewagę od nas.... Udowodniła to Żaba z Zielonej Góry,którą bardzo pozdrawiamy(Sito na pewno też ją pozdrawia),gdzie prawie każdy się ładnie do niej uśmiechał,częstował cukierkami.Perszing o którym wspomniałem nawet ją podrywał a nas sie czepiał o brudne drelichy.... NIech pali gumę świeżak :D tak samo na mostku,kawę to jej wciskali, a nas żeby chociaż zapytali czy chcemy... Taa... :D

jedynie Bosman nie był łapserdakiem i trzymał ją krótko : " Chciała równouprawnienia,to teraz ma :) ",noo ale też my jesteśmy wyrozumiali i szanujemy to bo w końcu to kobieta :)

Co prawda dziewczyny z Kudowy Zdrój nie pokazały zbytnio klasy ale mają u mnie jedenego plusa za myślenie typu :"naturalny facet to prawdziwy facet,a nie jakiś tam sztuczny",czyli są jednak jeszcze dziewczyny,których nie zaślepiejają jedynie mięśnie i lśniące włosy :D ale jedna zaleta nie przyćmi masy wad a tekst "a jej wyłuzdanie w seksie zawstydziłoby niejedną prostytutkę" pasuje idealnie,jak to Lewy znalazł podczas jednego wieczoru :)

 Tym Paniom już dziękujemy ! :)

Szwecja jak ktoś był to wie,że kraj to fajny i przyjemny,gdzie pełno ładnych dziewczyn w jasnych włosach i ludzi,którzy jeżdża na rowerach.

Podsumowując to w Szwecji byłem 14 razy xD

ale tylko raz zwiedzaliśmy miasto Ystad,oczywiście kiełbowe zdjęcie już zrobione i dodane do albumu :)  

 

Także,teraz 8.12 znowu jedziemy na M/F Skania do Świnoujścia lecz tym razem z inną załogą.

 

Także pozdrawiam ekipę w składzie Sito,Lewy,Żaba :D

 

 

a co do weekendu to oczekiwany wieczór :

-Trixx

-Gears of War 3

-Gofer <3

oby więcej takich

 

pozdrawiam :*

kisski :* 

 

Komentarze

blackflies Lubie niebieskie tło ;D
13/11/2011 15:00:52
buzka17 ja tez lubie niebieski i dlatego cos mi tu nie pasowalo :)
13/11/2011 15:11:17
blackflies Kolor niebieski to firma sama w sobie *.*
13/11/2011 15:25:00
buzka17 jak za dziecka się mówiło "co niebieskie to królewskie" :)
13/11/2011 17:05:39
blackflies No i zgadzam sie z tym w 100% ;D!
13/11/2011 17:10:07
buzka17 elegancko ! :)
13/11/2011 17:16:16

~anonim naturlich!!!
13/11/2011 12:59:40
buzka17 100 % :D
13/11/2011 13:50:12

Informacje o buzka17


Inni zdjęcia: DaWsTe : I'M BAAACK! dawste1546 akcentova981 tennesseelineBar pod palmami bluebird11Kominy lubię. ezekh114Motylki fruwają :) halinamRyjkowiec żołędziowy wiesla25.7.25 inoeliaDroga do baru bluebird11Narodowo, wojskowo. ezekh114