Kolejny już produkt Eveline,doskonały,ale jednak z małymi niedoskonałościami;) Lovers Ultra Shine Lipgloss.
Od Eveline;
"LOVERS Ultra Shine Lipgloss, to seria delikatnych błyszczyków o kremowej konsystencji w sześciu urzekających kolorach, które uwodzą apetycznym owocowym zapachem.
Błyszczyk nadaje intensywny połysk zapewniając efekt delikatnie zwilżonych ust. Dodatkowa zawartość maleńkich błyszczących drobinek, fantastycznie odbija światło powiększając optycznie usta.
Formuła wzbogacona o olejek arganowy doskonale dba
o delikatną skórę ust. Doskonale je pielęgnuje sprawiając, że stają się niesamowicie wygładzone i jedwabiście miękkie.
Błyszczyk ma wygodny aplikator w postaci długiej, płaskiej pałeczki, dzięki czemu produkt precyzyjnie nakłada się na usta.
- Rozświetla nadając ustom soczysty blask
- Urzeka delikatnymi kolorami
- Kremowa konsystencja zapobiega wysychaniu ust
- Intensywnie regeneruje i wygładza
- Głęboko nawilża i odżywia
- Chroni przed działaniem wolnych rodników"
Ja mam numerek 614,bardzo ciemny odcień różu,wpadający w delikatną czerwień,ale ładnie podkreśla usta,wydobywa ich naturalny kolor.Ogólnie rzecz biorąc błyszczyk sympatyczny,miło się nam współpracuje;)
Dobrze się rozprowadza i nadaje intensywny połysk dzięki malutkim drobinkom. Fajny aplikator oraz jak na błyszczyk dość duże "opakowanie",co się bardzo ceni.Błyszczyk nie pozostawia tzw.smug na ustach,dobrze się rozprowadza i nie zostaje w kącikach ust. .Ma bardzo ładny,delikatny zapach( co z pewnością przyciągnie drugą połówkę) ;D Błyszczyk idealnie nawilża,co jest wielkim plusem.Zaletą Lovers'a jest również duża gama kolorów do wyboru oraz interesujące odcienie;) Ważne jest też to,że spierzchnięte usta po tym błyszczyku stają się idealnie gładkie,a to za sprawą olejku arganowego.Błyszczyk pozostawia na ustach efekt zmysłowości,miękkości i rozświetlenia.
Minusem dla mnie jest to,że nie utrzymuje się zbyt długo.Możliwe,że jest to spowodowane "zjedzeniem" błyszczyka. Drugim problemem dla mnie jest uczucie klejenia się ust,niezbyt przyjemne.
Z pewnością kupię kolejny raz i na pewno polecę kolejnym osobom.
Pojemność to 7.5ml/ za ok.14 zł.
Oceniam 9/10.
Tylko obserwowani przez użytkownika bozenkaimichal
mogą komentować na tym fotoblogu.