photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 25 CZERWCA 2012

SPECJALNY DZIUEK NA ŻYCZENIE MOJEGO BŁAŻEJKA <3 i specjalny wuam ;)

 

no powiedziałeś, że przedałby się wuam to masz. :D

 

Znowu Ci napiszę to co poprzednio. Uwielbiam Cię. Mimo że momentami mnie wkurwiasz, to Cię uwielbiam. Lubię z Tb gadać o wszystkim i o niczym. Lubię jak idziesz "grać w grę", a ja się wkurwiam. Lubię jak słuchasz mojego żalenia się, mimo że wcale nie musisz. :ubię to, żze Cię mam, bo jesteś już jedną z baaardzo nie licznych osób, którym mogę zaufać i wiem, że na prawdę mnie lubią. Lubię jak piszesz, że jestem na prawdę ważna i jak mnie przepraszasz, mówiąc, że jestem Twoją PRAWDZIWĄ przyjaciółką... Lubię CIĘ.

 

Nie wiem co bym bez Cb zrobiła. Teraz się trochę poplątało z tym drugim nadal ważnym panem, ale jak pewnie wiesz, zaraz znów się pogodzimy xdd. No może nie tak zaraz, ale tak wgl to na pewno ;)

 

Dobrze, że Cię mam, bo jesteś jak się okazało jedyną osobą, na którą mogę liczyć ZAWSZE. Kocham Cię bejbe po prostu :* <3

Komentarze

prittyprincess ah jakież to słodkie
aż się wzruszyłam. ;*
25/06/2012 21:58:51
blazeejek A już myślałem że nie zrobisz xdd ;p <3
25/06/2012 20:52:26
smmile dla Cb wszystko <3
25/06/2012 20:58:10
shysm awww :3
25/06/2012 20:23:59
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika blazeejek.

Informacje o blazeejek


Inni zdjęcia: Bocian czarny slaw300Teraz i na wieczność samysliciel3527.7 idgaf94Dno i odbitka pamietnikpotworaOSTATNIE KSIĘŻYCOWE ŚWIATŁO xavekittyxTo nie reklama. ezekh114;) virgo123Patrz pod nogi bluebird111548 akcentovaNA DOBRANOC :) halinam