photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 4 LIPCA 2011

;))

A kiedy myślisz, że twoje krwistoczerwone szpony odstraszą Mnie od tego by Ci przyjebać w ten wytapetowany ryj, to niestety jesteś w błędzie

Jedna osoba zawsze musi być pier*olnięta, żeby reszta miała ubaw

jeżeli nasze rozmowy mają być ograniczane do dwóch zdań - nie pisz wcale. ja Cię o to nie proszę.

  
Nie próbuj mnie ogarnąć jeśli dobrze nie znasz mojej przeszłości - bo to ona zrobiła ze mna takiego a nie innego człowieka, to ona oziębiła mi serce, to ona zrobiła ze mnie zimną i wyrachowaną sukę, to ona miała największy wpływ na ukształtowanie mojej dzisiejszej osobowości.

Najbardziej na świecie chciałabym, żeby niektóre osoby w końcu nauczyły się kurwa definicji słowa przyjaźń.

Przyjdzie taka, pokręci tyłkiem i zniszczy wszystko. :/ 

Tych co teraz są przy mnie - szanuję i cenię. to ci którzy przetrwali mimo wielu podłamań zaufania i nieporozumień. dla nich wszystko, za nich wszędzie. a resztę ? pierdolę, to tylko marne drugoplanowe role.

Dopiero teraz zrozumiałam jaka głupia byłam. :) 

To taki stan,że idziesz ulicą i modlisz się, żeby ktoś w Ciebie wjechał.

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika arbuzowytymbark15.

Informacje o arbuzowytymbark15


Inni zdjęcia: ** szarooka9325Nic chasienkaUrlop szarooka9325:) dorcia2700Feelings pamietnikpotwora1519 akcentovaSoczki i piwko. ezekh114:) tezawszezle;) virgo123Komnata grobowa bluebird11