photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 20 STYCZNIA 2013

Joanna Jedwab do włosów

Hej! Trochę czasu nie pisałam, z jednej przyczyny - brak czasu. Na szczęście odrobinę go znalazłam i postanowiłam coś tutaj dla Was wyskrobać. ;-)

 

Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów

A właściwie to "jedwab". A to z tego powodu, iż owo serum w sobie cudownego jedwabiu nie posiada, a jedynie zlepek silikonów. Ale jak (prawie) wszystkie wiemy, silikony też są w jakimś stopniu ważne dla naszych włosów. ;-) 

 

Od producenta:

 

- nadaje aksamitny połysk i gładkość,

- sprawia, że włosy wyglądają naturalnie, zdrowo i pięknie,

- włosy staja się miłe w dotyku i łatwe do rozczesania.

 

Ode mnie:

Dawno temu (w poprzednie wakacje), gdy ujrzałam go u kuzynki, byłam nim wprost oczarowana. Po pierwszym użyciu myślałam, że to jakiś naprawdę cudowny (!) kosmetyk - moje włosy, wysuszone słońcem, wyglądały po nim jak te, które posiada pani z reklamy szamponu (pewnie kojarzycie tenże tekst "To nie ja, to moja Schauma!"). Wróciwszy do domu, poleciałam do najbliższej drogerii, jaką jest Natura i niestety wyszłam z niej z miną zbitego psa, gdyż w jakże kochanej Naturze owego kosmetyku nie znalazłam. I tak sobie o nim zapomniałam i żyłam w tym zapomnieniu, aż do ostatnich wakacji, a dokładniej końca sierpnia. Przechadzając się Rossmann'owskimi alejkami, trafiłam właśnie na to serum. Kupiłam, stosowałam, smutałam. A to dlatego, że jak się okazało, po dłuższym stosowaniu, wiele stracił w moich oczach.. Włosy się szybciej rozdwajały! Ładnie pachniały, połysk utrzymywał się krótko, były gładkie, już nie wyglądały tak pięknie, ale były miłe w dotyku. Jak widać na zdjęciu, przez pół roku nieregularnego stosowania, zużyłam go tylko połowę. Na początku namiętnie go nakładałam na me włosy, później coraz rzadziej i rzadziej. Nie pamiętam kiedy go ostatni raz użyłam. Może jeszcze od czasu do czasu zabezpieczę nim końcówki, chodź w tym celu zdecydowanie wolę wybierać olej. Zobaczymy, co zrobię z tym "kochanym jedwabiem". Jak się skończy nie kupię ponownie. Mam co do niego mieszane uczucia, na każdych włosach może działać inaczej, więc czy polecam? W 50%.

 

Może go posiadacie? Jak się sprawuje?

 

Komentarze

opisyyynagadu posiadam, po kilku pierwszych użyciach wielkie Wow a teraz? beznadzieja. jedyny plus to zapach. włosy szybciej mi sie przetłuszczają i rozdwajają koncówki..
16/07/2013 20:15:35
shontie miałam, stosuje nadal do moich wysuszonych włosów sprawdza sie świetnie, nie rozdawaja koncówek a co najlepsze scala je, jestem nim naprawde zachwycona, stsouje go juz ponad rok. :)
23/01/2013 12:41:59
antisza O widzisz :)) Ale nie możliwe, że scala końcówki.. Jeszcze takiego kosmetyku nie wymyślono, co by takie cuda robił! ;)
23/01/2013 14:25:31
shontie wiesz, ja przyprostowywuje prostownicą nie wyschniety jeszcze jedwab.. robie tak od jakichs 4 msc i powiem ci szczerze że nie mam ani jednej rozdwojonej koncowki :)
23/01/2013 14:26:41
antisza To już jest wiarygodniejsze. :) Po prostu chroni on Twoje włosy przed uszkodzeniami. Ale to też trochę dziwne, stosujesz sam jedwab Joanna, bez żadnych kos. termoochronnych?
23/01/2013 14:30:22

demonside ehh, tak to już jest z jedwabiem ;c
miałam, stosowałam, nie polecam. Obciaża włosy, powoduje tendencję do przetłuszczania.
jak już jedwab, to w spray`u , np. Marion, NaturaSilk ;>
22/01/2013 21:25:52
antisza "Jedwabiem", bo niestety to nie jest prawdziwy jedwab.. Wiadomo, że silikony obciążają włosy, dlatego jak się je stosuje, to najlepiej na same końcówki, ale to i tak niekoniecznie dobrze zadziała na każde włosy.. A co do marek, polecam też ten od CHI :))
22/01/2013 23:07:35

Informacje o antisza


Inni zdjęcia: Świergotek drzewny slaw300Estepona 2024 mr0w44m nie dał rady.... klintoonessSiadło... klintooness24500 akcentovaForward pamietnikpotwora:) dorcia2700Ciemna strona księżyca. &#97 tomaszj85The Dark Side of the Moon tomaszj85Motur ! :3 kalisiak