photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 17 SIERPNIA 2011

W nowej fryzurce

"Haaa... Moja ukochana Martynusia zrobiła mi włoski :D i Jagodzie także :p "

 

Ty narysuj mi uśmiech, a ja będę udawać, że jestem szczęśliwa ...

 

związek partnerski? w naszym przypadku polega on na obustronnej miłości, jednostronnym zainteresowaniu, jednostronnych korzyściach, obustronnej samotności.

nie lubię, kiedy tylko na dźwięk Twojego imienia mimowolnie się uśmiecham. nie cierpię tego jak tracę oddech, gdy mierzysz mnie tym cudownym spojrzeniem. nie znoszę Cię, głuptasie. nie znoszę, a tak wiele oddałabym, żeby teraz, właśnie w tym momencie, słyszeć Twój głos, napawać się Twoją obecnością.

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika annee94.

Informacje o annee94


Inni zdjęcia: Peru Krzyż Kondorów zzachmur;) vullgarisKolorowy zawrót głowy judgafKSIĘŻYC sierp 6% i planeta WENUS xavekittyxWakacje juliettka79Na trampolinie nacka89cwaPrzy sobocie po robocie :) halinam2025.07.19 photographymagicschodki elmar;) virgo123