Photoblog.pl

Załóż konto

' WYCHOWANA NA BŁĘDACH ' 

2014/03/04   

All of my love.

« następne   poprzednie »
All of my love.

 

 

"Nikomu nie wręczaj siebie na zasadzie: oto ja, oto moja miłość  jestem dla ciebie na oścież, rób ze mną co chcesz. Nie ma w tym siły, a jedynie słabość, niemoc. Plus egoizm i chęć szybkiego efektu. Zaakceptujesz każdą moją decyzję? Ale ja nie chcę za ciebie decydować. Kiedy wsiadam do metra i widzę dużo wolnych miejsc, to nie potrafię od razu wybrać to, na którym chcę usiąść, a póki myślę nad tym  wszystkie miejsca są już zajęte, rozumiesz? Mało śpię, dużo palę i robię głupstwa. Do tej pory nie zdecydowałam, kim chcę zostać, gdy dorosnę, a ty prosisz mnie, bym decydowała w twoich sprawach.

Jeśli chcesz wzajemności  zainteresuj mnie. O to właśnie chodzi. Te, które marzą o szczenięcym oddaniu, powinny sprawić sobie psa, a nie kochanka. Otwieraj się po trochu. Jeśli dziecko dostanie niebieski samochodzik, to będzie uważnie poznawać wszystkie detale, odkręci każdy element, obejrzy, posmakuje. Jeśli zaś wysypiesz worek zabawek u jego stóp, to nie doceni żadnej i nie będzie wiedziało, co z nimi wszystkimi na raz robić.

Ofiarowania są zbędne. Tak się składa, że są one cenne jedynie w wydaniu konkretnych osób. Zostań najpierw konkretną osobą, a być może ofiarowania nie będą potrzebne. Nigdy nie rozpuszczaj się we mnie całkowicie, ponieważ już nie będziesz umiał się pozbierać. Uznam to za należne. Obecność ciebie w każdej mojej komórce spowszednieje. Stracisz siebie i czas. Czas na uświadomienie i regenerację. To są lata. Oczywiście, jeśli kiedykolwiek będziesz chciał to sobie uświadomić.

Zabieraj siebie czasem. Chcę mieć możliwość, by tęsknić. Jest mi to potrzebne jak powietrze. Myśleć i czekać. Wyciągać do ciebie ręce. Chcę z żalem patrzeć jak wychodzisz. Chcę, żeby było mi ciebie zawsze mało.

Jeśli chcesz miłości  nie dawaj jej  daj możliwość kochać jako odpowiedź na ciebie.

A tak w ogóle  nie słuchaj mnie.
Po prostu kochaj.
Kochaj tak, jak potrafisz".

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika allioss7.

Najnowsze wpisy

All of my love.

 

Wpis allioss7

 

Wpis allioss7

 

ona..

 

jestem Toba!

 

bamba xd

 

;*

 

with or without you..

 

Wszystkie wpisy