A to taki misio chory jest tak jak ja :] ale w pn juz do szkółki idę (chyba , że znów zachoróję) a MUSZĘ iść do szkoły bo chcę byc gdy jest tak m alutko osób :]
Dzis "Camp Rock" oglądałam (wiem wszyscy widzieli go milion razy a ja dopiero teraz i że jestem dziwna) wczesniej zawsze jak leciał miałam basen dziś na szczęście go nie było (chciaż jak się nad tym zastanowić... wolałabym jakby był a ja z powodu choroby opuściła bym go) normalnie to powinnam być teraz w koninie i planować czerwoną i zieloną noc z dziewczynami (nie boję się tego pisać bo nikt kto niepowinien o tym wiedzieć nie wejdzie tu i nie dowie się co knuję )
Jutro jade do Babci i Dziadkażeby spotkać się z kuzynkami , które teraz mają ferie. =Mam nadzieję że zobaczę "Dziewczyny Czita jeden świet" (nie wiem jak się pisze:czita wiem że ch ale co dalej...;D [zupełnie jak Karo {pozdro dla niej ;D}])
PoZdRo:
*KaNiA
*MaDzIa
*AnKa
*EwKa
*KaRo
.
.
.
i
Wszyscy (co mi tam)