Sesyjka z Patem, Olciakiem i Robaczkiem :*
Na zdjęciu ja, Pat i Robak :**
Radosne zdjęcie nieprawdaż.? ^^
Ale w głebi serca nie jest już tak wesoło...
Bo jak można się cieszyć gdy ktoś kogo nazywałeś przyjcielem wbił Ci nóż w plecy.? Jak teraz patrzeć w przyszlosc skoro wszystko jest szare.? Czasem potrawie siedieć po 10 minut i zastanawiać się kim teraz jestem. Kim jestem skoro nie mam Ciebie i prawie żadnego zaufania do ludzi.? Jak dalej żyć bez tego wszystkiego co było.? Te wszystkie zdjęcia, wspomnienia, rozmowy... To mnie po prostu zaczyna dobijać.
Tobie ufa(ła)m najbardziej i ty mnie najbardziej ze wszystkch zraniłaś. Przypomne sobie czasem ten piątek... I znów mi sie zbiera na płacz... Rano jest dobrze, myśle, że sobie poradzę i dzień będzie świetny, lecz gdy już się ściemnia znowu powraca piękno tamtych dni. To wszystko mineło... Nigdy już nie wróci [.?]
Dobrze wiesz, że dla Ciebie zrobiła bym wszystko. Moja przyjażń jest bezgraniczna. Przeżyłam z tobą ponad 2 lata, przyjaźniąc się jednocześnie przez póltora roku. Cięzko jest teraz to tak po postu puścić w niepamięć. Czasem nie lubie siebie za to, że mam taką pamieć.
Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi...
Brak konkretnych planów na długi weekend.
Coś się wymyśli.
Coś wymyśleć trzeba.
Z trudem napisałam ta notke. Starałam się jak mogłam, żeby jakoś to wygladało. Jednak wszystkie te moje starania nie wyrażą co czuje. Żadne słowo, żadna piosenka, nic.
Użytkownik agusia19937
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.