Photoblog.pl

Załóż konto

All My life ! [%] 

agullllaaaaa

agullllaaaaa

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

"Każdy wam powie, że nie jestem zbyt sympatyczną kobietą.
Nie znam tego słowa.
Zawsze darzyłam podziwem szubrawców, ludzi wyjętych spod prawa, skurw*synów. Nie cierpię gładko ogolonych gogusiów na ciepłych posadkach, zawsze pod krawatem. Wole desperatów, ludzi o poszczerbionych zębach, pokrętnych umysłach i pokręconych życiorysach.
Interesują Mnie, bo są pełni niespodzianek i gwałtownych wybuchów. Lubię też upadłe kobiety-pijane, przeklinające d*iwki w opadających pończochach i tandetnym makijażu. Bardziej interesują Mnie zboczeńcy niż święci.Nie przepadam za prawem, moralnością, religią przepisami. Nie lubię być kształtowana przez społeczeństwo.
(...)
"Wszyscy mają Mambę, lecz nie ja. Nie należę do drużyny Actimela, nie posiadam 3-letniej gwarancji, ani gwarancji zwrotu kosztów. Nie dodaję skrzydeł, nie znam Goździkowej, ze mną Ci się nie upiecze, nie zapewniam uczucia komfortu, dzięki mnie nie dostaniesz zniżki w Terranovie czy Trollu, minuta rozmowy ze mną nie kosztuje 5 gr, nie wygładzam ani nie redukuję zmarszczek, mam więcej niż dwie kalorie, nie jestem owocem Jogobelli, nie będziesz żuć mnie zdrowo, przed użyciem nie wymagam zapoznania się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, ani skontaktowania się z lekarzem lub farmaceutą. To ja nie mam szans z pragnieniem, nie mam pięciu gwiazdek w crash-testach, nie trafiam celnie w silny ból, nie mam pomysłu na obiad, nie posiadam napisu pod nakrętką, ani kolorowanki pod etykietą, nie pochodzę z pierwszego tłoczenia, wciąż nie wiem skąd się bierze Chocapic, nie wiem też dlaczego Cini Minis są aż tak cynamonowe, nie rozpływam się w ustach, ani w dłoni. Acha, jeszcze jedno. Nie znajdziesz mnie w co piątej kinder niespodziance"
(...)
" Jestem dużym dzieckiem. Ja nie widzę nic złego w tym, że lubię się śmiać, lubię oglądać bajki, że wszędzie mam łaskotki, że lubię kolorowe rzeczy. Ja nie widzę w tym nic złego i dziękuję, że Tobie to też nie przeszkadza, ale teraz szczerze się Ciebie pytam:
Czy jesteś gotowy wiążąc się z dziewczyną, być przy okazji jej opiekunem?
Nie jestem taka jak inne dziewczyny. Nie maluję się, kiepsko flirtuję, ale potrafię kochać. Kochać jak dziecko... z całego serca, nie potrzebując powodu, ale musisz też wiedzieć, że będąc ze Mną, musisz być niepewnym tego co Mi do głowy wpadnie i wiedzieć, że nie łatwo jest sprawić by cokolwiek z niej wypadło. Więc jak? Wchodzisz w to?"


Czym się zajmuję?
codziennie czymś innym (:

O moich zdjęciach

zawiesiłam + fot.

Najnowsze wpisy

było sb życie .. był sb fbl .

12/04/2009 21:40:18