Photoblog.pl

Załóż konto

To nie Bajka .  

2012/02/20   

MAŁY CZŁOWIECZEK.

« następne   poprzednie »
MAŁY CZŁOWIECZEK.

JooooU ; **
Zdjęcie roobione w wakacje 2011 <3. Jakieś 2 tyg przed farbooowaniem . !
Może kiedyś wrócę do brązu ; > . W wakacje coś się bedzie robić z włoooosami ;p.
Jednoo jest pewne ! ;d Nie chce ich już ściiiinać ! ;> Puki co jak dla mnie jeszcze są krótkieee ! ; c . Ooo , ścinał mi je człowieczeeek po prawej ;p Ogółem fajne miny ziomeczki : *. Powrót ze skateplazy , który nie wiadomo ile trwał xD . hahha <3. Jezuuu jaki ja miałam ryjeq ; 3 . Takii inny i bardziej dzieciaczkowy <3.
Ymm .. Wczoooraj prawiee całyyy dzień w domkuuu ;p . O 18 wyyyszłam na dwooora i do kościooła po podpisa ; d. Gadaliśmy z eve patrysiem i osiem co będziemy dalej robić xd ... i gadaliśmy o liceach i wgl. o Bambusach xd <3. Potem po kościele z dałnami łaziliśmy&gadaliśmy . I również potem bezsensownie staliśmy na niebieskim .. jakooś tak nie zręcznie i wgl. sie zrobiłoo jak przyszedł Robuś. No nie ważne . Jakoś przed 22 byłam w domuu ; > . Chciało mi się spać ! A wiięc poszłam jakooś wczeeeśnie jak na mnie ; oo . o 12 jakooś ;p . Raaano się sama obudziłam co było dziiiwne xd . Ale jeszcze dłuuugo leżałam ;p . Jak zwykle nie poszłam na 1 lekcje , norma . ; ). Nigdy nie chodze . Zadzwonił dzwonek i akurat weszłam do szkołyyy i myślałam ,że baba , która sprawdza buty już poszła ,a ona akurat szła ,ale się odwróciła i mnie zobaczyła i oczywiście musiała mnie zapisać jak nie miałam xD . grr. potem na lekcjach pisałam recenzje na polski , a kubuś napisał mi wywiad ; > Słodko <3 . Ogółem nic ciekawego się dziś nie działo. O 13.30 do dooomu , bo nie chciało mi się dzisiaj iść do przedszkooola . No i siedzę sobie właśnie na notebooooczku i piszę notkę & słucham muzyczki , lajcik.
Wg. wchodzę do domqu drzwi były otwarte ,a w domu ciiisza nigdzie nikogo nie ma ,aż w końcu odkryłam ,że tata śpi ? aha. nie wnikam ; p .
Może wieczooorem będę jeszcze na kompie lub notebooku to pewno dodam kolejną notkę , o ile coś się wyyydarzy takiego . xd No więc Narqa : ** .           ` Umieć śmiać się z siebie to chyba nie wada ?,
           dobrze się składa bo mam w głowie bałagan. ;> .Możesz mieć nawet 2 metry ,a i tak być małym człowieczkiem.

 

3 komentarze
whitecrystal  - 20/02/2012 15:32:21
Co było z Robertem? :D
agatkowaa - 20/02/2012 23:27:52
nie no nic ; pp . Normalnie . xd Ale tak jakoś troche chamsko sie zrobiło potem tak dziwnie ,a potem bez sensownie xD . i wszystko jasne xd .
whitecrystal - 20/02/2012 23:35:57
mhm ;>

Najnowsze wpisy

Wpis agatkowaa

 

dupa.

 

uhuhuh . ;d

 

hahah ;d .

 

HAHA :D !.

 

; >

 

JOŁ :* .

 

NO SIEMA :D ! .

 

Wszystkie wpisy