photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 20 MARCA 2011

 

 

Ludzie.. Przecież to nie chodzi o to by komentować tylko moje zdjęcia.. "Ładnie, Fajnie, Zapraszam, +dodaję do znajomych" I właśnie w tym momencie zaczęłam się zastanawiać dlaczego ostatnio dodaję zdjęcia z (niezbyt ładną) moją osobą.. Hmm.. Może dlatego że nie mam innych zdjęć.. Może dlatego żeby podkreślić że w notce są to moje słowa.. A może żeby jakoś na swój sposób się dowartościować?! Sama już nie wiem..

Ahh.. Jeszcze ponad tydzień i wyniki.. Przyznam że bardzo się boje.. Tym bardziej, że wiem już jaka jest prawdopodobna diagnoza.. Nasza piękna Polska służba zdrowia do tego.. 2 lata trucia lekami.. Potem kilka miesięcy czekania na specjalistyczne badania.. za ponad tydzień wyniki.. a ponowną wizytę u specjalisty z moimi wynikami mam w czerwcu! Masakra.. Ale mniejsza.. Jak na razie mam dość.. I chyba mam do tego prawo.. Ale jakoś daje rade:] Ostatecznie będzie 35kg problemu mniej :P (tak chodzi tu o mnie)

Mimo wszystko dalej jestem pełna optymizmu:] Słoneczko wyszło! I na mojej zakatarzonej twarzy wielki uśmiech:) Trochę chmur na niebie, ale to nic:] Może wybiorę się na mały spacerek by się trochę przewietrzyć.. Może ktoś mi potowarzyszy?

 

 

Jak na razie idę zatopić się w marzeniach.. W słuchawkach Chillout.. Prawie idealnie..

 

http://www.mp3zwrzuta.pl/mp3,,130553,,inna-on-and-on-chillout-remix.html

 

 


Komentarze

xselos Jeśli chodzi o naszą opieke zdrowotną, to sama jestem przykładem ich nieudolności. Jak nie masz za co iść prywatnie to "zdychaj"- takie jest ich nastawienie.
Nie można jednak załamywać rąk. Zawsze ktoś jest gotowy Ci pomóc :*
23/03/2011 16:17:12
patrzbejbe wiem, że w takiej sytuacji to zawsze głupio brzmi ale: będzie dobrze !
20/03/2011 15:46:32
adream heh..
20/03/2011 13:32:07
folkorabel ładnie . ;-**** ;dd
20/03/2011 13:30:38

Informacje o adream


Inni zdjęcia: KSIĘŻYC 13% i chmury 22.06.2025r xavekittyxJa nacka89cwaKończy się dzień... halinam25/6/25 inoeliaBella patki91gd2025.06.25 photographymagicMały Sfinks bluebird1121.06.2025 bolimnienieboEhh patusiax395Dbałość. ezekh114