>
Wspomnienia z sierpniowego festiwalu jeszcze :)
Była moc przeżyć :)
I fajni ludzie <3
no kocham to moje życie, pomieszanie szaleństwa ze spokojem :D
Inni zdjęcia: :) ns35:* pattusia91gd:* pattusia91gdZ nią pattusia91gdMoje pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gdJa pattusia91gd