yoshika
ostatnio wszytskich przerazam, przyzwyczailam sie. a znasz moje zachowanie tylko z bloga czy moze kolejna osoba sie jeszcze tobie zali na to jaka to lutkowska nie jest zje.ba... na i czego nie odwala. jaka to jest zla i wgl.
19/04/2012 16:24:30
yoshika
a i Izka skoro slyszysz to moze najpierw sprawdz jak jest a nie slychasz innych.
19/04/2012 16:31:43
zoriuszka
powiedzmy, że mam informacje z dwóch stron barykady. bo ze zbioru metafor trudno mi cokolwiek wysnuć, ale, informacje z tej drugiej strony mnie przerażają. owszem, życie jest chvjowe, ale zobowiązania powinno się dotrzymać. nic więcej nie powiem, bo nie chcę stracić ani na znajomości z Tobą, ani z Olą.
chciałabym powiedzieć jak odbieram to co Ola czuje, ale wstrzymam się od głosu, bo nie zostałam upoważniona.
19/04/2012 16:34:13
yoshika
mniejsza. Skoro ja jestem jedna strona barykady to ja odpadam z tego wszytskiego. rezygnuje po prostu, zegnam
kurtyzanaxszatana taka tam Izabela bez czoła. jak się wykuruję, to może zbierzemy się na jakieś zdjęcia, co? ;>
19/04/2012 16:24:28
zoriuszka
Imć Izabela bez czoła twierdzi, że może w weekend majowy, albo podczas matur?
19/04/2012 16:27:28
kurtyzanaxszatana
Hymy. Nie jestem pewna, czy w majowy będę w Radomiu, więc chyba matury bardziej mi pasują. :3 To niech wać panna o sobie przypomni, bo moja pamięć często płata mi figle.