i jak było ? cudnie ! bo z nią zawsze tak jest . łajzy my jedne . znów obleciały pół Świeba . no ale ciii . w sumie to na Łużyckim siedziałyśy . ( na placu zabaw )
a ten . rano na 9 do Kościoła .. tam u babci . potem śniadanko . no i wszyscy razem przy stole . super było . tak rodzinnie .. wszyscy razem .. bo FSW ma swój klimat . i sie tam dobrze czuje .. ale to co .
hahh .
wujekcos tam mówił : ' jak będziesz chciała brać ślub , a będziesz sie bała powiedzieć o tym tacie , to mi mów , jakoś go do tego przygotuje ' xD ___________ jest super ! nie ma sensu sie zamartwiać .. ( ta . inaczej bede mówić , jak zacznie sie szkoła. ) no ale ok . ___________ kochamm.
~mati oczywiście. tak wiadomo że pół miasta. ale łużyckie. bo łużyckie w sumie to duży kawał miasta więc na miasto można powiedziec łużyckie. skomplikowane. nikt nie czai o co mi chodzi xD
gratuluje. fajnie że było miło. pozdro ; ]