photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 12 LISTOPADA 2013

elfie ucho

no i wpadam do Polski po raz kolejny,

bede od 15ego listopada na tydzien, byc moze wybiore sie w rodzinne strony, moze Gdansk ale jeszcze nie wiem na 100%, poki co skupmy sie na Poznaniu :)

jezeli ktos chce sie przekluc czy cos w sobie zmodyfikowac, prosze smialo sie ze mna kontaktowac :) na maila,

[email protected] 

 

portfolio www.x-roni-x.com

 

albo sprawdzcie moj profil w serwisie instagram:

http://instagram.com/missxronix

 

spelniam sie i rozwijam :D

Komentarze

mtart youtube.com/watch?v=HDoXdNiMGPo <== Tak wygląda elfie ucho ! A to Twoje dziwadło to coś nieudolnego !
17/11/2013 23:54:51
xronix Pozwolilam sobie dodac twoj komentarz jako ze wydawalo mi sie iz dalam Ci jasno do zrozumienia, ze nie jestem zainteresowana twoja opinia,,, mimo wszysto piszesz i piszesz, zastanowilo mnie to czemu, doszlam do wniosku ze zamiast pisac do mnie powinienes porozmawiac z rodzina czy przyjaiolmi, i wtedy mnie olsnilo ze pewnie nie masz nikogo z kim moglbys pogadac, stad to zainteresowanie mna, ale do rzeczy, jako ze nie znasz sie za bardzo na modyfikacjach postanowilam Cie nieco doedukowac, to co podeslales to elfie uszy nieco starsza metoda, choc nie gorsza, to co widzisz u mnie to nowsza metoda, ktora 'wyszla' ze tak powiem calkiem nie dawno, zatem, Twoje emocjonalne wypowiedzi i wrzucanie mojego zdjecia na wioche pl bylo troche szczeniackie, ale podeslalo mi troche klientow, za co dziekuje. Rozumiem ze jestes. Moim psycho-fanem, bo zachowujesz sie dosc obsesyjnie - nikt nie przyslal mi tak wielu wiadomosci, nie wystawil tak wielu komentarzy i tak mnie nie promowal jak ty, za co dziekuje, ale juz czas zajac sie wlasnym zyciem, ono tez moze byc piekne, pozdrawiam :*
18/11/2013 16:11:11
sofiaaa dobre!
18/11/2013 18:13:35
maryxkatex16 Zastanawiam się, czy osobnik, który dodał ten komentarz, zna angielski. Dziewczyna mówi o dwóch rodzajach elfich uszu, takich jak ona ma oraz takich jak wykonała Roni w zamieszczonym zdjęciu wyżej ;) Pozdrawiam "inteligentnych" ludzi ;)
29/11/2013 8:43:10
translacja Ha ha ha.
20/01/2014 19:39:45
happyfeet Roni wpadnij do Malborka ;3 ;)
19/11/2013 21:18:42
beavnicka Mhm... haslo powrotow... cytuję u siebie, zapraszam :]
16/11/2013 20:13:31
fadetoblackx3 ładnie :)
14/11/2013 17:27:54
tyrym Przyjeżdżaj ! Kwidzyn na Ciebie czeka <3
13/11/2013 23:03:04
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xronix.

Informacje o xronix


Inni zdjęcia: Dzień Psa photographymagicPiegża slaw3001521 akcentovaAM ezja najprawdopodobniejnieWiewiórka jerklufotoKocurro milionvoicesinmysoulPismo Egipskie bluebird11Tiki, czyli kleszcze /?/ ezekh114:) dorcia2700Lato w ogrodzie :) wiesla