photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 18 LUTEGO 2010

KONIEC ŚNIEGU!

Proszę, proszę,chciałabym,żeby jutrzejszy dzień, nie był kolejnym dniem, w którym widzę tylko śnieg, śnieg i śnieg.

ŚNIEG MUSI ZNIKNĄĆ!

Pierwsze przebłyski słońca, 10* w cieniu i trochę zielonej trafi wprawiły mnie w szał sprzątania :D

Parapety, okna, stół, monitor, podłoga. Wszytko umyte. Na sobotę zostawiam sobie półki *_*

Kaja dobrze ściąga i siedzi z mądrą koleżanką. Taa, jak zwykle, ona dostała 4/0,a ściągała ode mnie, aja 3/0 XD Z niemieckim też -.- Ona - 18 pkt, ja - 15 pkt.

"-Widzisz, bo ty całkiem mądra jesteś, tylko z ciebie leń!

-wiem..."


"Homo homini lupus est"

 

Ciekawe kto będzie wiedział co to znaczy ^^

I ciekawe kto mi się przyzna, że znalazł na internecie znaczenie xD

 

 

Komentarze

ollfon Jasne, jasne. Przyznaj się że nie wierzysz we mnie XD Hm. Wcześniej tak o tym nie myślałam. Ale to rzeczywiście niefajnie, chociaż właśnie wilki kojarzą się ze smutkiem, złem. Choćby i wizerunkowo. Większość zwierząt ma jakieś stereotypowe przysłowia. Na pewno.
18/02/2010 17:25:17
ollfon Człowiek człowiekowi wilkiem ; ) I nie korzystałam z neta. Miałam to kiedyś w kalendarzyku, a po tym lupusie (czyli wilku) skojarzyłam że chodzi o tę sentencję. Bardzo fajna, bardzo trafna < 33
18/02/2010 15:40:10
Info

Użytkownik xdredx
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.

Informacje o xdredx


Inni zdjęcia: Ja patki91gdSłoneczny balkon judgafButelkowe patki91gdW Kościele patki91gdJa nacka89cwaWiadukt żdanowski elmarOgrodowa melisa na dobranoc:) halinamJa patki91gd;) patki91gdKamienne Schodki. ezekh114