photoblog.pl
Załóż konto

Hej :).

 

 

 

 

 

To te cudeńka, które mam ubrane na poprzednim zdjęciu jakie tu wrzuciłam ^___^.

 

MOJA BIŻUTERIA W USZACH Z BLISKA  # MACRO  # PLUGI  # 14 MM  # 9/16" ... mają wewnątrz lustrzane serduszka i to jest w nich naprawdę słodkie i urocze <3.

 

To są jedne z moich ulubionych plugów. Ten ich cukierkowy róż to moja miłość po prostu, kocham taki kolor. Wyglądają jak cukiereczki, ale to jednak jest ozdoba, trochę taka nietypowa jak widać, ale po to się robi  # TUNELE  by takie cuda móc nosić i jestem spełniona wizualnie mając je. Wbrew pozorom takie coś jest wygodne i nie sprawia problemów, nie wypada. Można nosić różne rodzaje, nie tylko puste, ale także pełne jak w tym przypadku. Wiem, patrząc na to pierwsze zdjęcie można się zastanawiać w jaki sposób się je 'instaluje', bo tu się nic nie rozkręca... kiedyś też się zastanawiałam jak to możliwe, a cała magia tkwi po prostu w pojęciu tematu i to wcale nic trudnego do zrobienia :).

 

 

 

Cały czas od wczoraj przytulam do serca jedną z moich maskotek i zastanawiam się czy to naprawdę tak jest, że jaskółki przynoszą szczęście [?]. Mój tata pokazał mi dzisiaj jaskółkę. My oboje jeszcze nigdy nie widzieliśmy tego ptaka aż tak z bliska. Niemalże pare centymetrów dzieliło ją od oczu. Jestem do teraz zaskoczona taką sytuacją. Żywa jaskółka trzymająca się pazurkami gałązki, spokojnie rozkładająca swoje skrzydła i patrząca na człowieka <3.

Powiedz mi kochana jaskółeczko, jak wielką moc potrafią mieć moje marzenia? Czyżbyś niosła dobrą nowinę przed czasem? Niegdyś, około 2 lat temu, moje bliskie spotkanie ze sroką było zapowiedzą czegoś co pragnęłam z całego serca, ale czy teraz będzie tak samo? <3 :,)

 

Mój Ukochany Koteczek :* bardzo mnie uszczęśliwił ostatnio, tym co zrobił i robi nadal, tym jak bardzo się stara dla mnie. Mówię to często jemu, że po prostu jestem nawet dumna z niego. On chyba nie wiedział, że się spostrzegę i zauważę szczególnie to jedno z jego starań, ale zauważyłam. Całym swoim sercem jestem z nim w jego wytrwałości. Czuję, że razem jesteśmy i będziemy zawsze gotowi, aby nie opaść sił w dążeniu do celu <3.

 

 

NUTA NA DZIŚ:

 OstryBezimienni - NAJLEPSZE PRZEDE MNĄ | BIT: Phono CoZaBit 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Kategoria:
Moja szafa
Dodane 19 CZERWCA 2024
157

 

 

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ... ale nigdy tym, którzy tylko marzą.

Więc obudź się i działaj. Każdy dzień jest szansą na Twoje szczęście.

 

 

 ZAJRZYJ TEŻ NA MOJE INNE STRONKI: 

 ( STRONA OTWORZY SIĘ PO KLIKNIĘCIU W LINK)

FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

MOJE RYSUNKI ---> https://www.facebook.com/AveKittyART

INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 


 

Photoblog.PRO damianmafia Muuuah ;* !
19/06/2024 21:49:31
Photoblog.PRO xavekittyx Mój najsłodszy, najukochańszy! ;*
19/06/2024 21:51:07

Informacje o xavekittyx


Inni zdjęcia: Spider Man naciazeratoxaBańki mydlane jotbe69Bociek. Miłego dnia jotbe69Zachód słońca naciazeratoxaŚlepowron (młody) slaw300Ryga FC - Śląsk Wrocław wroclawianinLegia Warszawa - Śląsk Wrocław wroclawianinRaków Częstochowa - Śląsk Wrocła wroclawianinOpava - Śląsk Wrocław wroclawianinPiast Gliwice - Śląsk Wrocław wroclawianin