photoblog.pl
Załóż konto

DZISIEJSZY WSCHÓD SŁOŃCA

Hej :).

 

 

 

 

 

Dzisiejszy ^___^.

 

WSCHÓD SŁOŃCA (05.12.2023r.) - Ave Kitty Photography <3.

 

Ładnie było z rana, tak kolorowo przez chwilę. Niebo zapłonęło z lekka czerwienią między drzewami, które jak dobrze się przyjrzeć zdobią gęste bukiety jemioły. Można też wypatrzeć ptactwo witające nowy dzień. W kadr udało mi się złapać tylko trzy skrzydlate, dwa schwytane podczas lotu, jeden zaś spokojnie przysiadł na gałęzi... ale było ich znacznie więcej :).

Widoczek z mojego okna ;).

 

 

 

Co u mnie? Bardzo dobrze się układa. Wszystko to co zaplanowane na najbliższy czas jest coraz bliżej realizacji. Mam poczucie bycia najszczęśliwszą dziewczyną w świecie. To mój Ukochany tak wiele przyczynia się do mojej radości. Ale nie tylko Jemu jestem wdzięczna, chociaż to On zawsze trzyma moją dłoń na swoim sercu, troszcząc się o każdy moment mojej doby. Bardzo doceniam też to, że ma On tak wspaniałego, pomocnego przyjaciela. Teraz oboje z Kotusiem odliczamy już tylko czas do Sylwestra i stawiamy ostatnie 'szlify' co do szczegółów organizacji czegoś na co oboje bardzo czekamy <3.

 

Jutro szczególny dzionek, środa, 6 grudzień, czyli... MIKOŁAJKI :D.

Pamiętacie te czasy w szkole jak się kupowało mikołajkowe prezenty? U nas zawsze było losowanie kto komu wypadnie. Po losowaniu każda para na daną sumę pieniażków dawała sobie podarunki. To najczęściej było coś w cenie 30 zł, jedna rzecz lub kilka na tą kwotę. Z losami były przekręty, większość się zamieniała nimi. Z prezentami też bywało różnie, wiadomo dobra kumpela czy też koledzy nigdy nie zawiedli z wyborem, ale zdarzało się że było śmiesznie. Yolo, raz się żyje. Trzy dyszki wydane na zabawę. Niezapomniane chwile, tak daleko już za mną, ile to lat temu hihi. Ale czasem dobrze jest powspominać ;P.

 

 

NUTA NA DZIŚ (trochę smutne ma przesłanie, ale tak jakoś wpadło mi to w ucho):

 OstryBezimienni - Nie żałuję feat. Karla Strzelba | BIT: Phono CoZaBit 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Kategoria:
Fotografia
Dodane 5 GRUDNIA 2023
256

Informacje o xavekittyx


Inni zdjęcia: Kino Andrzeja Wajdy wittchen3Reunion. matt9Krokusy :) photoslove25Wracam. juliettka7901.03.2024 r. refleksjekoziorowskiejGrzejniczek misteryoflifeArtemisia Gentileschi locomotivPiękna koniectajemnicXyz fuckit229629.02.2024 r. refleksjekoziorowskiej