photoblog.pl
Załóż konto

Hej :).

 

 

 

 

 

Foto dzisiejsze, sprzed chwili... taka pogoda u mnie ^___^.

 

WINTER VIBEZZ... w moim obiektywie zimowy 'kruku', który niemalże codziennie zagląda mi w okna siadając na pobliskich drzewach  # ŚNIEG  # 3 GRUDZIEŃ - Ave Kitty Photography <3.

 

Robiąc to zdjęcie nie musiałam wychodzić z domu. Wystarczyło otworzyć okno i napuścić trochę chłodu do pokoju, trzymając w rękach aparat fotograficzny z włączonym zoom'em na full zbliżenie. Kruku cwaniak podglądacz, już od dawna mógł zostać moim modelem. Stały bywalec tejże gałęzi. Ktoś poznaje typa? Niby pełno ich lata wszędzie, ale ziomuś nie odpuszcza i ciągle się patrzy co robię. Nawet śnieg i mróz mu nie straszny, jak widać. Może to czyiś posłaniec jest. Bynajmniej nic mi nigdy nie przyniósł i dziobem tylko potrafi stukać, więc nic raczej nie przekaże nikomu ;P.

 

 

 

Leniwa niedzielka. Skrobię nowy rysunek i siedzę z Kotusiem <3.

 

 

NUTA NA DZIŚ:
 Plus - BIZNESMENI Z OSIEDLA // Official Video. 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Kategoria:
Fotografia
Dodane 3 GRUDNIA 2023
284
Photoblog.PRO rela12 Pięknie:)
03/12/2023 12:56:37
Photoblog.PRO xavekittyx Dziękuję, że się podoba :).
03/12/2023 14:02:26

Informacje o xavekittyx


Inni zdjęcia: Synuś glodomorwk natalka89rokWiosna rafal1589Kabel ziemny wittchen3Mała rozgrzewka natalka89rokChwilo trwaj... meczycielkaklawiaturyPart step back pamietnikpotworaTyskiego ciąg dalszy. ezekh114Zafundowano nam. ezekh114. misteryoflife:) szarooka9325