photoblog.pl

Załóż konto

Ja, sesja, plener [...]

Hej :).

 

 

 

 

 

A to ja jestem, autorka tych wszystkich zdjęć i słów ^___^.

 

Ja, sesja, plener [...] <3.

 

Biel i czerń. Niczym światło i mrok. Tak jak dzień z nocą. Dwa kolory nierozłączne jak początek i koniec, nadające równowagę we wszechświecie, Okryta nimi wtopiłam się w zieleń liści, kusząc dyskretnie zmrużonymi od słońca oczyma :).

 

# sportowy outfit

# lady in black

# adidas fashion

# alternatywka w dresach

 

 

 

Moje oczy wczoraj nocą widziały to co widziały. Spodziewałam się tego, ale nie mogłabym do końca uwierzyć, póki bym nie zobaczyła. Chillowałam całą godzinę i obserwowałam to wszystko. Teraz już wiem i jestem pewna na stówę >.<.

 

To takie dziwne, że w moje życie nadal naprasza się osoba, której już dawno odcięłam możliwość kontaktu ze mną. W dodatku kilka osób przekazuje mi o czym piszą z tą osobą. Szczerze mało mnie to obchodzi i szkoda mi czasu na rozpatrywanie czy też wczytywanie się w czyjeś wiadomości, ale gdyby ta osoba wiedziała że ja tak wiele wiem, to by pewnie bała się z kimkolwiek skontaktować. Przepraszam ale czy ktokolwiek byłby w stanie wybaczyć pisanie o kimś nieprzyjemnych głupot wyssanych z palca i zarywanie do faceta jakie miało miejsce kiedyś za moimi plecami myśląc że się nie dowiem? Mnie to tak bardzo skrzywdziło. Jak można w ten sposób to nie mam pojęcia, ale staram się omijać chamstwo jakie ma prawo żyć na tym świecie, bo ma prawo, ale ja nie muszę przebywać wśród chamstwa. Staram się nawet chronić przed tym chamstwem osoby które są mi bliskie, ale nie każdemu tak łatwo uwierzyć w to czego ja doświadczyłam i co mnie spotkało. Mam związane ręce i nic nie poradzę jak ktokolwiek chce przekonać się o kimś na własnej skórze. Normalne, że diabeł wcześniej czy później wyciągnie rogi. Także wszystko do czasu, nawet jeśli by się maskowało swój charakter ;D.

 

Gdybym wiedziała jak potoczy się dzisiejszy dzień, nie wstawałabym tak wcześnie. Czuję, że zmarnowałam te wszystkie godziny licząc od wyjścia z domu aż do powrotu. Po co to było 'grzać' wogóle, skoro nic nie załatwiłam. Pomijając zakupy zrobione po drodze, z których jestem zadowolona, bo miałam spory rabat na paragonie. Ale serio, mógł mnie ktokolwiek uprzedzić o zaistniałej sytuacji :P.

 

Ostatnie chwile września. Ostatnie tak ciepłe promyki słońca *.*.

 

26.09.2023r. godzina 16:38 ...  Uśmiechnęłam się o tej godzinie bardzo i zrobiło mi się bardzo ciepło na duszy. To tak jak by zapukało do mnie szczęście, które w życiu nigdy bym nie przypuszczała, że zapuka. Dziękuję <3.

 

 

NUTA NA DZIŚ:

 The Kolors - ITALODISCO [Tłumaczenie PL] 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Kategoria:
Ave Kitty
Dodane 26 WRZEŚNIA 2023
402
Photoblog.PRO artru Omijajmy chamstwo wzajem! Trzymam Twoją stronę i zgadzam się :) Miło Cię znów poczytać, choć zaczynam od takiego wpisu... Witaj :)
27/09/2023 18:02:49
Photoblog.PRO xavekittyx Siemasz... cóż za miła niespodzianka widzieć Ciebie w komciach u mnie :).
27/09/2023 19:19:14
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.

Informacje o xavekittyx


Inni zdjęcia: Winter. Insp. applepeysłoneczko w kielichu rela12dla odmiany, troszeczkę lata :) rela12 . over9kMikołajki. inezz18Bartus naciusia1989:) dorcia2700944 akcentovaPrzy jaszczurce synus naciusia1989Czapla jerklufoto