Photoblog.pl

Załóż konto

FAJERWERKI / ZAMYKAJĄ FOTOBLOG

Kategoria:
Fotografia
Wyświetleń: 710

Hej :).

 

 

 

 

Foty jakie udało mi się zrobić o północy ^___^.

 

Szczęśliwego Nowego Roku 2023 / Happy New Year 2023 ... FAJERWERKI ... wystrzałowo, sylwestrowo - Ave Kitty Photography <3.

 

Było pięknie *.*.

 

 

Pierwsza notka w Nowym Roku :).

 

Piątek noc. Szokująca wiadomość: PhotoBlog.pl zostanie zamknięty. Dowiedziałam się o tym 30 minut po publikacji tego info na Fanpage tej strony. Moja pierwsza myśl: 'To chyba jakieś żarty'. Moja druga myśl: To jednak prawda. Całe te ponad 10 lat, jakie tu spędziłam przeleciało mi przed oczami. Nie obyło się bez łez. Nie spodziewałam się. I to jeszcze takie info przed samym Sylwestrem na kilkanaście godzin. Odebrało mi to radość i dobry nastrój. Ciężko mi było zasnąć. Ale wzięłam się w garść, bo pomimo wszystko musiałam odnaleźć siły w sobie aby ogarnąć się na Sylwka i zrealizować wszystko to co zaplanowałam na tą okazję >.<.

PS1: Jeśli chodzi o kontakt ze mną, to jak najbardziej będę dostępna i aktywna na PhotoBlog'u póki będzie istniał (czyli do 31 marca jak mi wiadomo). I nawet pomimo, że to wszystko 'pójdzie z dymem', to będę dodawała nowe notki póki tylko będę mogła.

PS2: Poza tym w swoim profilu tutaj po kliknięciu 'O mnie' mam podaną całą listę i wyszczególnione wszystkie strony czy też konta na innych moich portalach. Jeżeli komukolwiek zależy na dalszej znajomości, to można dodawać, wysyłać zapro, itd. na tych innych stronkach gdzie również jestem. Ale żeby nie było trudności, to podaję tutaj wszystkie moje strony czy też konta:

 

Facebook:  https://www.facebook.com/avekitty 

Instagram:  https://www.instagram.com/ave_kitty/ 

Blogspot:  http://avekitty.blogspot.com/ 

tumblr.:  http://xavekittyx.tumblr.com/ 

Fanpage na Facebook'u z moimi rysunkami:  https://www.facebook.com/avekittyart 

Moja KSIĄŻKA:  https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/ 

 

Tam wszędzie można mnie obserwować i kontynuować znajomość ;).

 

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA! DALSZE WPISY, NOTKI, ZDJĘCIA I LOSY MOJEGO ŻYCIA POPROWADZĘ NA MOIM BLOGSPOCIE ... LINK:

 

 http://avekitty.blogspot.com/ 

 

 

 

Sobota. Sylwester udany i bardzo milusio spędzony. U mnie do białego rana trwały zabawy i zero snu... nie przespałam nocy wcale, siedzę nadal, a już jest niedziela po 9:00 rano ^^.

BTW: Nakręciłam sylwestrowego vloga, który za niedługo wrzucę na swój kanał na YouTube. Mam nadzieję, że uda mi się go wrzucić w nadchodzącym tygodniu. Ogólnie trochę taka pogadanka będzie o mnie i pokazy fajerwerków też będą. Także zapowiadam :).

 

 

MUZYCZKA NA DZIŚ:

 City and Colour - What Makes A Man (Lyrics) 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

 

Moje Marzenie jesteś taki wyjątkowy dla mnie przystojniaku misiaku <3.

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
fotografiaspodkopyt To potwierdzone info, że fotobloga zamykają? Nic tu się nie dzieje od X lat ale wole sie upewnić i gdzieś przenieść.
03/01/2023 8:39:18
xavekittyx Tak, info potwierdzone (choć na początku też było mi trudno w to uwierzyć). Dam Tobie link do decyzji jaką podjęła Administracja:
https://www.facebook.com/photoblogpl/posts/540825394727714

Jak by co wrzuciłam również film na swój kanał na YouTube dotyczący zamknięcia strony PhotoBlog.pl :
https://www.youtube.com/watch?v=mMRjpihMmr8&t=254s

Ja z blogowaniem przenoszę się konkretnie tu:
http://avekitty.blogspot.com/
Utworzyłam to miejsce na 'Blogger.com'. Polecam tą stronę, choć jest może mało popularna i skomplikowana w stworzeniu wyjątkowego wyglądu, ma ogrom zalet i możliwości ;).
03/01/2023 11:17:49
fotografiaspodkopyt Dzięki ;) zaraz obczaje. Wielka szkoda, bo wszędzie byłam, ale jednak zawsze człowiek wracał na fbl, bo tu najlepiej... Smuteczek!
04/01/2023 17:20:23
xavekittyx Spoczko... ;).
04/01/2023 18:55:15
barma Wszystkiego co najlepsze i pragniesz.Dla mnie ta wiadomość też była bardzo przykra. Do zobaczenia GDZIEŚ KIEDYŚ w przestrzeni internetu. Powodzenia.:)
01/01/2023 13:19:22
xavekittyx Bardzo dziękuję i wzajemnie :).
01/01/2023 17:19:48

Facebook fanpage