Photoblog.pl

Załóż konto

JESIENNA FOTO SESJA

Wyświetleń: 410

Hej :).

 

 

 

 

c.d. ^___^

 

JESIENNA FOTO SESJA Z MOJĄ DESKOROLKĄ <3.

 

# Hard To Forget tattoo & piercing

# skate weather   # fall vibes   # autumn

 

Ten wierzchni griptape deskorolki skradł nie tylko moje serce, ale również skradł wszystkie gwiazdy z nocnego nieba - te szczęśliwe, spadające - na których widok każde z moich marzeń staje się silniejsze, trwalsze i lepiej osiągalne :).

 

 

Piątek, sobota, niedziela, poniedziałek. Cztery dni. Gdybym miała każdy z nich opisywać tutaj, to zapewne by mi notkę ucięło za przekroczenie ilości tekstu. Cóż, postaram się więc w skrócie cokolwiek z mojego życia zanotować. Dłużyło mi się ogólnie. Po pracy jak zwykle robiłam sobie czarną aromatyczną herbatę z cukrem i plastrem świeżej cytryny - ta firmy LOYD Earl Grey bardzo mi smakuje, jest tak dobra, że nawet idzie się od niej uzależnić. Potem zasiadałam do rysunku i z ogromną starannością wykańczałam elementy jakie postanowiłam, że wtopię w już częściowo zakolorowane tło, by uzyskać jakiś tam efekt 3D przebitek innego tła pod tłem, że tak to ujmę. Dostałam zajefajny prezent w postaci nowej stylowej odzieży z wizerunkiem magicznego kota sphynx'a prawie identycznego jak na mojej dziarce plus jeszcze jeden gift jest do mnie w drodze ufundowany przez firmę kosmetyczną i mam go oczekiwać. Jakie ja mam szczęście, dziękuję całym serduszkiem za to wszystko <3 :D.

Teraz siedzę sobie i zajadam sernik z polewą 'kajmakową', czyli inaczej 'karmelową' albo jak kto woli 'toffi'. Ale to dobre jest, pychota. Pierwszy raz takiego sernika jem, a ta polewa, tak jej dużo i grubo, że aż z sernika spływa ;P.

 

Moje Marzenie nie zapomniałam, by jak zawsze pozostawić tu coś dla Ciebie. Dostrzegam w Tobie wiele wyjątkowości i piękna w realnym życiu. Znam Ciebie nie z neta, ale z rzeczywistości. Pokochałam takiego jakim jesteś naprawdę. Od mojego wyznania o którym nie wie nikt poza Tobą i mną minęło dokładnie 83 dni. I ja nadal żyję Twoim oddechem, nadal nie przeszkadza mi nic z tych rzeczy które tworzą Twoją codzienność, które pokazałeś i nadal czuję się zahipnotyzowana Twoim spojrzeniem. Masz takie śliczne oczy. Dla takich oczu jak Twoje, jejku, dla takich oczu, szaleństwo, wszystko. W dodatku kiedy widzę te Twoje oczy i kiedy jednocześnie widzę Twój uśmiech, to już mam poczucie jak bym po niebie stąpała a nie po ziemi. Czyżbyś był Aniołem? Nie, to za mało powiedziane. Jesteś wszystkim tym co nadaje mojemu istnieniu sens. Chyba nikt nigdy nie ofiarował ani nie ofiaruje Tobie takich słów. Jednak ja to robię. Nie martw się o nic. Nawet jeśli w tej chwili nie jest Tobie zbyt łatwo, to z pewnością nadejdą lepsze dni. Poradzisz sobie ze wszystkim, wierzę w Ciebie, bo masz talent do radzenia sobie w życiu, cenię to bardzo, że tak wiele potrafisz ;).

Łapaj muzyczkę. Tej jeszcze nie dawałam. Słuchałam jej ostatnio:

 Young Drummer Boy - 40 On Site (Audio) @Ac3beats 

<kopiuj/wklej> w YouTube

Tulkam <3.

 

We własnym zakresie studiowałam tematy psychologii i ludzkich zachowań. Teraz studiuję tematy uzależnień i bandyctwa, czytam o tym co niewskazane/zakazane, analizuję jakie błędy popełnili ludzie chcący dorobić się łatwo grosza, wyciągam wnioski z przeszłości ludzi zniszczonych przez własne wybory. Każdy w sumie może zbłądzić z dobrej drogi. Złe towarzystwo, po prostu namawiają do złego. A ludzie czasami wolą czynić źle, aniżeli mieli by być wyalienowani z grupy przyjaciół. Jeden wsypuje drugiego. Jeden zwala na drugiego swoje własne winy. Podstawieni, wykupieni świadkowie i niewinna osoba kończy w zakładzie karnym. Wszystko może się zdarzyć. Kiedyś to gangsterzy mieli dobre układy ze stróżami prawa, ale to było kiedyś. Internet mnie uczy wszystkiego... od kultury, po cha*stwo. Szkoła to tylko podstawy, nawet nie życia podstawy, tylko podstawy do funkcjonowania na studiach dziennych gdzie jest wysoki poziom tematów we większości niepotrzebnych do tak ważnej codzienności. A życie dopiero się zaczyna po ukończeniu szkoły, kiedy to przychodzi czas na pracę, bycie na tzw. 'swoim rachunku', opłaty, konsekwencje, znajdujesz partnera/partnerkę i albo kochasz szczerze albo kończy się alimentami i płacisz przez wiele lat na swoje dziecko. Gdyby o wszystkim istotnym mówili w szkołach, to może by było mniej błedów, pomyłek i by człowiek pomyślał czy serio warto :P.

 

Po latach zupełnie przypadkowo natrafiłam na to. JEDEN Z HITÓW MUZYCZYCH MOJEJ MŁODOŚCI. Miałam 13 lat wtedy. Ale nie wiążę z tą nutą jakichś specjalnych wspomnień / sentymentów, tylko takie tam tańce XD :

 Crazy Loop - Crazy Loop (Mm-ma-ma) [Official Video] 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
kordarun Ooo tak, ja chyba byłem ledwo co pełnolatem jak to leciało w MTV czy na Vivie :D Znam, znam!
14/11/2022 23:51:38