Photoblog.pl

Załóż konto

KIERUNEK ---> RESTAURACJE

Kategoria:
Fotografia
Wyświetleń: 296

Hej :).

 

 

 

 

 

Foto-podróży ciąg dalszy ^___^.

 

SPACEREM PO WARSZAWIE - AKTUALNE KLIMATY / ZAKĄTKI / OKOLICE STAREGO MIASTA - NOCNA WYCIECZKA ZDJĘCIOWA - PART 6 <3.

 

Nie ma to jak zasiąść do stołu w nastrojowych klimatach, wśród romantycznego światła lampeczek, na świeżym powietrzu w środku lata... i zastanawiać się co wybrać z menu, porównując ceny dań, które niskie nie są, aczkolwiek jedzonko przepyszne serwują i jest chęć by spróbować czegoś wyjątkowego :).

 

# trip   # tour   # night photography   # Warsaw   # 2022

 

 

 

W nocy z piątku na sobotę miały spadać gwiazdy. Pogoda nawaliła. Niebo takie pochmurne. Nici z obserwacji. A tak się przygotowałam, naładowałam aparat, chciałam zobaczyć choć kilka i na ich widok pomyśleć życzenie >.<.

Nawet księżyca nie widzę :/.

Komu się teraz zwierzę z moich marzeń? Zawsze mówiłam je szeptem albo w myślach tylko i wyłącznie do gwiazd lub księżyca. Inaczej by się nie spełniały XD.

 

Ach... przesiedziałam sporo czasu przy swojej deskorolce. Zaplanowałam na piątek naklejanie grip tape'u. Jakoś to poszło. Oczyściłam, porozkręcałam wszystko, nakleiłam i skręciłam. Dziś w sobotę dokończę, bo muszę pozostały nadmiar tego papieru ściernego zeszlifować po krawędziach. W sumie już prawie to zrobiłam i zeszlifowałam, ale moje łapki nie wyrabiają i są już zmęczone tym, więc przerwa :P.

Ogólnie mega fajnie ta deska wygląda teraz. Jaram się kolorami i ilustracjami jakie ma. Jak już wszystko zrobię przy niej to co chcę zrobić, to jakieś fotki ogarnę i dodam tu ;).

 

No wiesz, obczaiłam jeszcze raz jeden z filmików które widziałam u Ciebie jakiś czas temu i dopiero teraz rozkminiłam, że to co na nim zobaczyłam i zastanawiałam się wcześniej co to jest, to już teraz wiem, że tam w pokoju u Ciebie to SZISZA stoi - taka pewnie na melasę. Nie jestem obeznana w tych sprawach, nie próbowałam nigdy choć widziałam kiedyś gdzieś w knajpie jakiejś w Wawie, że właśnie palili takową fajkę wodną tyle że większą mieli tam i na kilka osób, widziałam również kiedyś na necie jak inni palą za granicą bo tam to raczej bardziej jest popularne. Teraz bardziej wczytałam się co to jest i jak działa. Podobno trochę podobną ma funkcję jak elektroniczne papierosy, których też nigdy nie próbowałam, ale ogólnie wiem, że liquidy do nich mają piękny zapach. Szisza też musi cudownie pachnieć, tak owocowo. Właśnie wyobrażam sobie pokój przepachniony takim czymś aromatycznym. Słodki zapach, taki relaksujący. Coś pewnie jak świece zapachowe albo kadzidełka. Lubię otaczać się takimi warunkami. Ale serio, wcześniej nie wiedziałam, że masz sziszę na własność. Nie zgadł byś co miałam w myślach. Pierwsza moja myśl była, że może to jakiś element mebla, bo stała na stole przed telewizorem. Ale potem dopatrzyłam się wężyka. No w takich ciemnościach to trudno dopatrzeć się czegokolwiek, ale ja ogólnie lubię oglądać to co Twoje hah. To tak przyjemnie jak też się dzielisz co u Ciebie. Ogólnie to zawsze jesteś u mnie na pierwszym miejscu i staram się niczego nie przeoczyć. Widzisz, zainteresowałeś mnie bardzo swoją osobą. Uzależniłam się od Ciebie. Teraz nawet chyba od zapachu nikotyny, ale to chyba dobrze, bo jak by co to nie miałabym nic przeciwko byś sobie zajarał przy mnie w przyszłości. Możliwe, że też bym spróbowała, być może ten pierwszy raz spróbowała właśnie przy Tobie. Przecież raczej mogę Tobie zaufać. Przecież ufałam już. Wiem, że nie powinnam zajarać, mówią, że to nic czym się człowiek może pochwalić. Ale co ja poradzę, skoro tak bardzo Ciebie polubiłam (i nie tylko polubiłam), a Ty to lubisz, a ja jak na razie lubię tego zapach. A wiadomo co będzie? Chcę byś wiedział, bo czemu miałbyś nie wiedzieć ;D <3.

 

 

NUTKA NA DZIŚ (bujam się przy tym już kilkanaście godzin):

Bendarek - "SZISZA" [ Chwytak TV ]

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

[...] Te chwile są z nami i będą bardzo długie póki my będziemy tak zajarani i na jawie będą się nam śniły sny. Bo te chwile są z nami. Nigdy nie odbierze nam nikt ich, póki leci dym. [...]

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.