Photoblog.pl

Załóż konto

BARWNE CHWILE O ZMROKU

Wyświetleń: 783

Hej :).

 

 

 

 

 

Ciąg dalszy kolorowych kadrów ze mną ^___^.

 

ZACHÓD SŁOŃCA... widok z tarasu Galerii Młociny WARSZAWA <3.

 

Niebo o zmroku. Słońce schowane za horyzontem daje początek nocy. Barwne chmury powoli pokrywają się czernią. Ten moment, w którym coś się kończy i coś zaczyna :).

 

 

 

Minęły trzy dni odkąd przybyło mi o rok więcej. Urodziny miałam wspaniałe. Jak zawsze rodzina zatroszczyła się o ten mój szczególny dzień. Jestem zadowolona z prezentów. Tata podarował mi wymarzony sprzęt, dzięki któremu będę mogła rozwijać jedną z moich pasji jaką jest fotografia. Od mamy mam sporo pięknych rzeczy, których daruję sobie opisywanie, bo by pół notki zajęły, ale wśród nich sporo ciuszków i biżuterii w moim guście. Nie jestem pewna czy ogarnę zdjęcie giftów, bo trochę ich sporo, ale zobaczę co da się zrobić. Życzeń miałam pełno przekazanych prywatnie, a szkoda że w ten sposób. Przez ukrywanie przyjaźni czy też znajomości czuję się najzwyczajniej dziwnie. Ale rozumiem, że tak najbezpieczniej, by wogóle przetrwała dana relacja, bo w dzisiejszych czasach nie trudno o zazdrość. Gdybym mogła cofnąć czas i choć część swojego życia nie wywalać na pokaz - z pewnością bym to zrobiła. Po czasie zrozumiałam jak cenna jest prywatność. A człowiek jak zaczął, tak ciągnie, więc teraz niewiele mogę zmienić. Najważniejsze, że stabilnie kroczę przed siebie próbując coś osiągnąć i dostrzegam jakieś tam pozytywy, choć tak naprawdę do pełni szczęścia mi daleko, a ja wiele 'koloryzuję i przedstawiam w jak najlepszym świetle', bo często nie wypada inaczej *.*.

 

Wieczór spędzony z moim ukochanym @dawste przy smacznych ciastach i kawusi ze śmietanką. Ależ się rozgadałam. Byłam dziś wyjątkowo rozmowna i radosna. Taki dzień, albo po prostu dobry nastrój. Żeśmy sobie porozmawiali tak szczerze i podzielili się jak zawsze ciekawymi wieściami. A za niedługo idziemy spać. Choć możliwe, że ja posiedzę jeszcze trochę. Kocham mocno Ciebie mój Dawiduś <3 :*.

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
tblondix21 Super :)
08/02/2022 4:09:07
xavekittyx Dziękuję bardzo :).
08/02/2022 13:41:40
annna97 ładnie :) i to niebo w tle *.*
30/01/2022 11:38:26
xavekittyx Dziękuję bardzo. To milusio, że się podoba :).
31/01/2022 13:58:35
dawste Cudne zdjęcie Aniu :* :* :* Tak jak widać na zdjęciu o zmroku mogą być barwne chwile i super. Jesteś dla mnie taka kochana! Tulciam ciebie i kocham mocno ❤️❤️❤️
26/01/2022 1:31:36
xavekittyx Bardzo dziękuję mój kochany Dawidku, że się podoba Tobie moja focia ❤️ :*.
Ja też tulkam Ciebie i kocham najmocniej ❤️❤️❤️ :* :* :*.
26/01/2022 1:36:21
dawste Jak milutko skarbie ❤️❤️❤️ :* :* :*
26/01/2022 1:43:30
xavekittyx Dziękuję ukochany ❤️❤️❤️ :* :* :*.
26/01/2022 1:44:02