Photoblog.pl

Załóż konto

BIAŁY LISTOPAD

Kategoria:
Fotografia
Wyświetleń: 385

Hej :).

 

 

 

 

 

Foto z dzisiaj (27.11.2021r.) ^___^.

 

PIERWSZY TEGOROCZNY (LISTOPADOWY) ŚNIEG U MNIE - Ave Kitty Photography <3.

 

Powyższy kadr złapałam dokładnie o godzinie 4:55 z samego rańca. Specjalnie nie poszłam spać. Narzeczony mówił mi, że ma spaść śnieg... także tradycyjnie jak co roku czekałam by uchwycić te pierwsze śnieżynki :D.

 

# biały listopad

 

 

 

Przyszła zima, a ja z nią *.*.

Moje życie jeszcze nigdy wcześniej tak nie pędziło. Od zawsze moje marzenia były tylko pragnieniami, do których starałam się dążyć drogą pełną zakrętów. Teraz się wszystko pozmieniało. W końcu nadszedł dla mnie czas realizacji niespełnionych marzeń. To naprawdę mega pozytywne i zaskakujące. Tak wiele się wydarzy w grudniu. Zdecydowanie zapamiętam ten miesiąc na długo. A mogłabym tu dopisać, że nawet na zawsze zostanie mi on w pamięci i nie tylko. W jakimś sensie będzie utrwalony permanentnie. Być może zabrzmiało to troszkę dziwnie, ale nie potrafię inaczej ubrać tego w słowa. Wydarzenia jakie będą miały miejsce dzielą się na te których nie planowałam na ten rok oraz na te które zostały przekreślone a następnie ponownie wdrożone. Za dużo by tu opisywać. Czasami może nie chcę się przedwcześnie tłumaczyć, bo lubię zaskoczyć. Bądź co bądź przez to wszystko krucho u mnie z czasem. Wszystkie swoje wolne chwile poświęcam na to co dla mnie najważniejsze :).

Właśnie siedzę przed kalendarzem i odliczam dni do ważnych dat. Jestem pełna emocji. To już tak niedługo. Nawet nie wiem za co wpierw powinnam się zabrać. Jest tyle do zrobienia. Nie jestem pewna czy zdążę dopiąć wszystko na ostatni guziczek. W dodatku do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że spotkało mnie tak wiele szczęścia. To jest równoznaczne z tym, że została mi dana szansa. Szczerze? Nic samo nie przyszło. Ja mam w sobie moc cierpliwości, jeśli czegoś naprawdę potrzebuję. Mogę nie przespać kilku nocy i dni pod rząd, aby tylko dojść do celu. Mogę utonąć w morzu łez, aby tylko móc iść drogą którą chcę podążać <3.

Moja PRZYSZŁOŚĆ wcale nie zapowiadała się tak bajkowo. Aczkolwiek zmieniłam ją. Jeśli w tym momencie zastanawiasz się nad swoją, to dalsze zdania mogą być istotne. Los każdego człowieka leży w jego rękach. To od każdego z Nas zależy czy pogodzimy się z tym co się stało. I pomimo, że zgasła nam przed oczyma ostatnia iskra nadziei, nadal możemy odnaleźć siłę w sobie. Nie odpuszczajmy. Słabość tylko pogłębia cierpienie, doprowadzając niekiedy do poważnych zaburzeń. Grunt to zrobić wszystko, a nawet ponad wszystko, opracować dobrą strategię i powolutku odbudowywać to co zrównane z ziemią. Nie ma rzeczy niemożliwych. Nie ma barier. My sami budujemy mur, bo poddajemy się, przestajemy widzieć sens. Jeśli zależy Ci bardzo, to będziesz to mieć. Koniec, kropka :P.

 

PS: Kocham Ciebie mocno @dawste Dawidku <3 <3 <3 :* :* :*.

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

 FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

 INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

 BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

 TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

 IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

 MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

 YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
dawste Super że uchwyciłaś na zdjęciu pierwszy śnieg w tym roku ! Cieszę się że masz wenę i dodałaś cudowny wpis :* :* :* Czekałem aż dodasz tutaj nowe zdjęcie ;) Masz cele które zrealizujesz i życzę ci z całego serca aby się udało to czego pragniesz zawsze jestem z tobą i wiem że miesiąc Grudzień będzie dla nas szczególny...
Kocham Cię Aniu Bardzo Mocno ❤️❤️❤️ :* :* :*
27/11/2021 20:06:37
xavekittyx Podczas moich narodzin padał śnieg. Także mam sentyment do takiej pogody i śnieżynek. Bardzo się cieszę, że mogłam tą 'magiczną chwilę' listopadowego poranka uwiecznić tutaj i podzielić się cudownymi widokami... niczym z baśni ❤️ :).
Dawidku mój ukochany bardzo dziękuję, że moje zdjęcie i notka się Tobie podobają ❤️ :*.
Wiem jak bardzo oczekiwałeś mojego powrotu tutaj. Trudno w to uwierzyć, że mogłam nie znaleźć czasu na blogowanie. Ty oczywiście dowiesz się pierwszy dlaczego i to już niedługo, o ile wszystko pomyślnie wypali szczęściem do samego końca. Potem w swoim czasie będzie też o tym notka, ale nie tak prędko bo raczej po Nowym Roku dopiero. Pomimo wszystko super, że Ciebie ze mną łączy życie realne, a nie tylko internet ❤️. Ty nie odczułeś tego wcale, że mnie tutaj nie było, bo się mamy na co dzień ❤️.
Bardzo dziękuję, że pożyczyłeś mi również w komentarzu tak ślicznie ❤️. Ja również trzymam kciuki za Ciebie, Twoje marzenia i całym sercem pragnę by się spełniło wszystko o czym tak bardzo i często myślisz :*.
Zdecydowanie Nasze tegoroczne grudniowe święta będą tymi najlepszymi ❤️ :*.
Jesteś dla mnie wszystkim ❤️❤️❤️. Kocham Ciebie najmocniej w świecie Dawidku :* :* :*.
28/11/2021 1:40:37
dawste Takie widoczki są bajkowe i szczególne ^^ Milusio że tak mi życzysz jak najlepiej dziękuje kochana moja *tuli* *tuli* :* :* :* ❤️ Już nie mogę się doczekać tegorocznych świąt!
28/11/2021 21:28:46
xavekittyx Kochany mój ❤️❤️❤️ :* :* :*.
28/11/2021 21:29:34
annna97 jak pieknie :)
28/11/2021 14:31:37
xavekittyx Milusio ^^ :).
28/11/2021 19:30:55
Photoblog.PRO barma warto było czekać_super ! uchwyciłaś poświatę świtu i jeszcze świecących lamp ulicznych :))
27/11/2021 20:45:21
xavekittyx Miło, że się podoba :).
28/11/2021 1:17:08
0kej Ciekawy wpis. Dobrze, że masz cele i zajęcia. U mnie też wczoraj było biało przez chwilę. =) miłego dnia :))
27/11/2021 10:21:52
xavekittyx Dzięki, wzajemnie :))).
27/11/2021 12:51:26