Photoblog.pl

Załóż konto

SŁODKOŚCI od E.Wedel ... c.d.

Wyświetleń: 360

Hej :).

 

 

 

 

 

Kontynuacja słodkości z poprzednich wpisów ^___^.

 

Na osłodzenie chwili BIEDRONKOWE PYSZNOŚCI OD E.WEDEL... DONUTY I MUFFINKI oblane mleczną czekoladą, posypane pokruszonymi wafelkami w stylu KitKat <3.

 

Foto 4 z 5 :P.

 

# wafelki WW

 

 

 

Nawet nie odczułam ostatnich awarii jakie dotknęły popularne portale społecznościowe. Trwały dość krótko. A ja przeważnie albo pracowałam, albo odpoczywałam po pracy, albo spędzałam romantyczne chwile z narzeczonym [...].

Nie miałam nawet kiedy obejrzeć zaległych seriali. Potem dziwnie się ogląda te, które lecą na bieżąco. Z neta zawsze jest możliwość nadrobienia luk. Często korzystam z takiej opcji >.<.

Mam chęć obejrzeć coś pozytywnego w ten weekend z rodziną, najlepiej co ma początek i szczęśliwy koniec. Może mi się uda coś ciekawego znaleźć - coś takiego z życia wziętego, wątki miłosne, problemy nastolatków, oparte na faktach, ktoś kto nie widzi w czymś sensu ale odnajduje go w kimś, uczucie i odległość, strach przed rozłąką, nietypowe związki, miłość zabroniona z przeszkodami do bycia razem, ona go kocha a on kocha inną, samotność, przyjaźń która przeradza się w coś więcej. Będę szukała. Już od jakiegoś czasu mam chęć spędzić wieczór przy dobrym filmie :).

 

@dawste Kocham Ciebie mocno :* :* :*.

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

 FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

 INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

 BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

 TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

 IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

 MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

 YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
dawste Super zdjęcie :D Czekoladowy smak mniam :P Ważne że te awarie trwały krótko i że nie odczułaś tego. Fajnie jest obejrzeć dobry film, życzę miłego oglądania ^^ Kocham Mocno Ciebie Kiciu :* :* :* ❤️❤️❤️.
08/10/2021 18:11:05
xavekittyx Fajnio, że podoba się Tobie Dawidku ❤️.
Oryginalna czekolada z Wedla jest bardzo smaczna. Te słodycze to takie z 'wyższej półki'. Była jakiś czas temu promocja na nie i skusiłam się :).
Nie wybrałam jeszcze filmu. Wieczorem wróciłam z pracy. Trochę zmęczona, bo byłam jeszcze na spacerku z tatą i chodziliśmy dość długo. Także teraz dopiero będę mogła się zastanowić nad filmem. Dziękuję, że życzysz mi kochany miłego oglądania i wzajemnie Najdroższy ❤️ :*.
Jak ja się cieszę, że weekend się w końcu dla mnie zaczął :D.
Też zakochana jestem w Tobie na maksa ❤️❤️❤️. Tulkam serdecznie Ciebie mój ukochany Dawidku w piątkowy wieczór :* :* :*.
08/10/2021 21:32:51
dawste Ja lubię te czekolady z Wedla są dobrej jakości. Rozumiem to jak odpoczniesz na pewno poszukasz coś ciekawego do obejrzenia ;) Fajnie że jest weekend :3 Ja też Kocham Ciebie całym sercem i wiem że jesteś dla mnie bardzo ważna ❤️ Jak miło że jesteś Kiciuniu też Ciebie tulciam :* :* :*
08/10/2021 21:45:09
xavekittyx Kochany mój Dawidek ❤️❤️❤️ :* :* :*.
08/10/2021 22:10:36