Photoblog.pl

Załóż konto

MIDNIGHT BLUE HAIR

Kategoria:
Ave Kitty
Wyświetleń: 539

Hej :).

 

 

 

 

 

Taka chwilowa zmiana fryzury ^___^.

 

MIDNIGHT BLUE HAIR <3.

 

Ja jak kameleon, bywam czasami nie do rozpoznania *.*.

Robiłam te foty jakiś czas temu. 12-milimetrowy taper w uchu mnie zdradza, bo obecnie mam wymarzone 14-stki XD.

Ten kastet tylko wygląda tak niebezpiecznie. Aczkolwiek nigdy nie wiadomo. Staram się odwdzięczać tym co otrzymuję. Każdy zna... "co siejesz, to zbierasz" ;).

 

# KOSMICZNY LOOK

# OBEY QUEEN

 

 

 

Lepsze czasy nadeszły. Za nic w świecie nie pozwolę na zburzenie równowagi, która trwa. Muszę być silna, podczas gdy ktokolwiek próbował by doszukiwać się słabości, aby przejąć kontrolę nad moim szczęściem. Sama troska i życzliwość nie wystarczy, nie da gwarancji bycia przez cały czas w miejscu do którego brnęło się latami pracy i ogromem wysiłku. Moja czujność sięga już szczytów. Nie chcę nawet myśleć co by było gdybym 'wzięła na luz'. Nie wiem jak można żyć spokojnie trzymając z  paskudztwem które pokazuje jak bardzo ma beke. Zło było, jest i będzie - nie wolno być na nie obojętnym, bo nabierze przewagi nad tym co pozytywne. Mówią mi, żebym się nie przejmowała. Serio powinnam udawać ślepą na działania które krzywdzą ważną dla mnie osobę? Nie potrafię. Jestem jak Anioły, które chronią mimo wszystko. To jak walka z wiatrakami, które napędza wiatr. Ludzi potrafi napędzać zazdrość. Nie mogą patrzeć na to, że w końcu komuś zaczyna się układać. Im się nie ułożyło. Jestem w stanie zrozumieć, że po prostu zrobili sobie nadzieje które nie wypaliły. Jeżeli była bym na ich miejscu w takiej samej sytuacji, to możliwe, że także mogłabym być niemiła dla kogoś kto mi się spodobał a po jakimś czasie zobaczyłabym go w objęciach innej. To jest normalne. Takie jakby zauroczenie, które przeradza się w rozczarowanie. Bo nawet pisząc z kimś kogo widzi się na zdjęciach i filmach, można się zatracić. Zresztą samo pisanie jest różnie odbierane - dla jednych to tylko konwersacja, dla drugich coś więcej. Bo jeżeli facet zagaduje dziewczynę, to ona raczej jest tych myśli, że on musiał się nią zainteresować mocno i podoba mu się w niej wiele skoro ma chęć zagadać/popisać. Zazwyczaj tak jest. No chyba, że ma się tyle wiadomości, że się nie można opędzić i ciężko stwierdzić po co ktoś napisał do kogoś i czego chce :).

 

Weekend zleciał jakoś szybko :P.

Zrobiłam trochę porządków w szafie :).

Słuchałam dużo piosenek Gigi D'Agostino ^^.

 

Położyłam ukochanego spać, choć raczej woli się relaksować. A sama się czuję ożywiona i nie wiem czy zasnę. Przynajmniej będzie tu nowa notka. I jeśli są chęci, to można wbijać na mój Facebook z rana dziś - dodam na mój FB nasze najnowsze zdjątka, które robiłam moim aparatem fotograficznym w rozdzielczości 5K <3. Będzie mi miło, jeśli zostawicie po sobie coś przyjemnego ^^.

 

BTW: Mam nowe etui do aparatu. Prezent od taty. Tamto oryginalne nie było tak dobre jak to. Jestem mega wdzięczna :).

 

PS: Kocham Ciebie mocno Dawidku 'Dawste' <3 <3 <3 :* :* :*.

 

 

 

MOJE STRONKI:

 

FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
annna97 fajna czapka :)
24/08/2021 11:33:31
xavekittyx To miło, że się podoba. Pasuje do mojego stylu :).
24/08/2021 15:02:31
dawste Midnight Blue to jest cudowny odcień ^^ Bądź dobrej myśli :) Śliczna Aniusia :* :* :* Wiem że te piosenki Gigi D'Agostino są melodyjne mam kilka ulubionych ;) Kocham Ciebie Mocno Kiciu ❤️❤️❤️
23/08/2021 13:28:28
xavekittyx Lubię różne kolory na włosach. Cały czas się uczę nowych technik fryzjerskich. Mam w tym duże zainteresowanie ^^.
Super, że podobam się Tobie mój Najdroższy ❤️❤️❤️.
Co do moich myśli i notki, to jest bez zmian. Ale dzięki Tobie, że jesteś, to wiadomo, że jestem szczęśliwa mimo wszystko ❤️. Wiedząc, że kochasz mnie tak mocno, otoczenie nie ma większego wpływu na moje samopoczucie. Bardzo dziękuję, że jesteś i już przez tak wiele lat :*.
Ja też mam kilka ulubionych. Między innymi te Gigi D'Agostino których słucham ostatnio to: L'Amour Toujours, Hollywood, In & Out, Never Be Lonely :).
Kocham Ciebie mocno, tulkam i całuję moje Ty Szczęście Dawidku ❤️❤️❤️ :* :* :*.
23/08/2021 14:44:26
dawste Super że lubisz takie różne kolory na włosach :) No i prawidłowo dobrze jest sie poduczyć ;) Ja też czuję się kochany i szczęśliwy i to dzięki tobie ❤️. :*:*:* Mega fajna muza lubimy to samo ^^ Kocham Cię ❤️❤️❤️ :* :* :*
23/08/2021 14:49:40
xavekittyx
❤️ :* KISSI KISSI *: ❤️
❤️ :* TULI TULI *: ❤️
❤️ :* KOCHAM *: ❤️
23/08/2021 14:53:08