Photoblog.pl

Załóż konto

W Galerii Młociny [...]

Kategoria:
Ave Kitty
Wyświetleń: 445

Hej :).

 

 

 

 

 

Restauracje, 2 poziom ^___^.

 

W Galerii Młociny <3.

 

*.*

 

 

 

Obiecałam sobie utrwalić w notce część momentów, będących jak na razie zapisanymi we wspomnieniach i na pamiątkowych zdjęciach/filmikach. Jak wspominałam wcześniej momenty te dotyczyć będą najpiękniejszego w moim życiu Dnia Dziecka :).

1 czerwca zapowiadał się u mnie jak co roku. Można by zaznaczyć, że mam te szczęście i kochanych rodziców dla których jestem najważniejsza. Obdarowali mnie z całego serca. Ja już nie wiem jak mam zliczać prezenty, skoro wiele z nich otrzymuję ot tak bez okazji co jakiś czas. W pewnym momencie dostałam informację, która przyczyniła się do spełnienia moich marzeń z dziecięcych lat. Dzięki temu wybrałam się do Galerii Młociny i na miejscu poczułam się pozytywnie zaskoczona. Może gdybym się wcześniej zainteresowała, to nie byłabym tak bardzo pod wrażeniem. Znalazłam się na przepięknym festynie zorganizowanym przez galerię na jej terenie. Oczywiście jestem bardzo wdzięczna i dziękuję serdecznie, że mogłam w nim uczestniczyć. Przede mną stała wielka karuzela z kucykami - podobna jak w wesołym miasteczku, ale muszę przyznać, że moje oczy nigdy nie widziały piękniejszej. Przejechałam się dwa razy. Nigdy wcześniej nie było mi dane, a bardzo chciałam. Każdy może myśleć co chce. Dla mnie nigdy nie jest za późno na spełnienie marzeń. Gdyby nie to, że pozowałam do zdjęć i filmów, to na pewno nie jedna łza by popłynęła po policzkach ze wzruszenia. Czułam to w sercu, całe swoje emocje w nim uwięziłam. Moje zewnętrzne 'ja' wiedziało, że musi grać jak w filmie, nie dając po sobie poznać co tak naprawdę czuje. Potem spotkałam się z Panem Mickey i Myszką Minnie, które wyglądały identycznie jak w Disneylandzie. Jak dotąd nie wierzyłam w to, że spotkamy się i że będę miała taką okazję w Polsce. To kolejne z moich marzeń utrwalone na fotografiach, które niedługo szykują się na dodanie na mój Facebook. Jak na razie jest tam jedno foto z pluszowym misiem gigantycznych rozmiarów, którego podniosłam do zdjęcia by stał, a lekki nie był (zresztą on był raczej przeznaczony do traktowania jako leżankę, więc cud, że go uniosłam do takiej pozycji). Zwiedziwszy wszystko przed galerią udałam się do środka na 2 razy duże frytki z ketchupkiem z McDonald's. Na deser było świętowanie w Grycanie przy rurkach z bitą śmietaną i lodach o smaku: tiramisu, truskawka, mięta z kawałkami czekolady oraz sorbet o smaku malinowym. Była wyjątkowa promocja w Grycan z okazji tego dnia - rurki i lody po 1 zł sztuka. Była bardzo długa kolejka do kasy, wiele osób brało na wynos, bo to pyszne lody są i cena super. Mam nadzieję, że za rok będzie powtórka. Zleciał mi tam czas aż do nocy i wracaliśmy do domu jakoś przed 22:00 <3.

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

 FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

 INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

 BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

 TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

 IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

 MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

 YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
abruniowelove To super że udało się spełnić marzenie :) swoją drogą ja też zawsze chciałam przejechać się na takiej karuzeli ale jakoś nigdy nie było okazji :)
09/06/2021 21:10:18
xavekittyx Może kiedyś się poszczęści i Tobie z taką karuzelą :).
09/06/2021 23:01:57
dawste Ślicznotka Moja :* :* :* Super że miałaś przyjemny dzień i że miło spędziłaś sobie czas w Galerii Młociny.
08/06/2021 23:50:18
xavekittyx Twoja ❤️, a Ty mój ❤️ :* :* :*.
Niezapomniany dzień <3.
09/06/2021 0:16:25
dawste Tak kochana :* :* :* Cieszę się że taki niezapomniany dzień
był w tym roku ❤️ Miło się czyta twój wpis ^^
09/06/2021 0:27:44
xavekittyx Dziękuję kochany Dawiduś ❤️❤️❤️ :* :* :*.
09/06/2021 0:32:56