Photoblog.pl

Załóż konto

HALLOWEEN 2020 BUNNY MAKE-UP

Kategoria:
Stylizacje
exif
Wyświetleń: 225

Hej :).

 

 

 

 

 

c.d.

 

Ave Kitty HALLOWEEN 2020 BUNNY MAKE-UP <3.

 

Różowo i słodko. Lubię widzieć uśmiech. Nie lubię się bać ani straszyć :).

 

# halloween is coming

 

 

 

Przynależę do tych których zwą 'aniołami'. I tak jak one staram się być nadzwyczaj dobra i opiekuńcza. Życie różnie się odpłaca. Niektórzy widzą we mnie kogoś innego. Mylą się, nie znają mnie. A ja nie znam ich i po latach często dostrzegam ich prawdziwe oblicza charakterów. Może i oni po latach to zrozumieją, przejrzą na oczy, ale będzie już za późno. O ponowne zaufanie nie jest łatwo. Niekiedy przez niewłaściwe kroki idąc niewłaściwą drogą można stracić to co wartościowe. Nietrudno popełnić błąd, którego potem się żałuje. Ciężkie czasy. Ludzie przybierają maski udając dobrych, a po jakimś czasie wystawiają rogi. Tego nie da się naprawić. Albo ja jestem zbyt miła i nie pasuję do świata. Albo świat jest tak bardzo nieprzyjemny i nie pasuje do mnie :P.

 

Rozmawiałam wczoraj z ukochanym. Ta rozmowa sprawiła, że moja noc była spokojna. Dziękuję Tobie, że jesteś. Razem łatwiej przebrnąć trudności. Cieszę się, że mam wsparcie, że nie jestem sama. Co ja bym bez Ciebie zrobiła. Jesteś moim wszystkim i żyję tylko dla Ciebie :*. A to, że się zobaczymy to cała moja radość która od wczoraj mieszka w moim sercu <3.

 

Jutro muszę pomóc mamie. Będę miała sporo pracy. Mam nadzieję, że wszystko się uda i będzie zadowolona :).

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

 FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

 INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

 BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

 TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

 IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

 MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
dawste Super zdjęcie ❤ Znam to wiele razy się przekonałem co do ludzi którzy udają dobrych a tak na prawdę tacy nie są niestety im nie warto ufać. Miło że po naszej rozmowie poczułaś się lepiej ^^ Wiem że pasujesz do mnie a ja do ciebie Aniu :* :* :*
27/10/2020 20:08:36
xavekittyx Kochany ślicznie dziękuję, że podoba się moje halloween'owe zdjęcie ❤.
Zgadzam się z Tobą co do zaufania i ludzkich charakterów. I nie można się dać komuś zdołować. Iść przed siebie, z podniesioną głową. Pokazać, że jest się silnym. Nie dać się wkręcić w coś i nie dać się złamać. Niektórzy tylko po to żyją i mają radość z krzywdzenia innych. Oboje coś o tym wiemy i to też nas uczy, jest dla nas lekcją, potem znamy już takie sytuacje i łatwiej jest z tego wybrnąć. Cieszę się, że jesteś dla mnie taki miły, zgodny i że możemy sobie ufać, że jesteśmy zgraną/dopasowaną parą i możemy liczyć na siebie, być w te dobre i złe dni, być mimo wszystko <3 :* :* :*.
27/10/2020 20:48:23
dawste Wiem że trzeba być sobą i nie można brać do siebie wszystkiego bo nie zawsze ktoś inny ma rację trzeba mieć pozytywne emocje w sobie i iść do przodu. To ważne że możemy liczyć na siebie i że mamy w sobie tyle dobrych miłosnych uczuć i że wiele nas łączy a w życiu nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli bo wiadomo bywają złe dni lecz trzeba żyć i dążyć do szczęścia.
27/10/2020 21:08:14
xavekittyx Dziękuję Dawidku za miłe słowa ❤ :*.
27/10/2020 21:10:09
dawste Proszę kochana Aniusiu ❤ :*
27/10/2020 21:12:40