Photoblog.pl

Załóż konto

HALLOWEEN MAKE-UP 2019

Kategoria:
Stylizacje
exif
Wyświetleń: 307

Hej :).

 

 

 

 

 

Fotka z 17. 10. 2019 r. ^___^.

 

HALLOWEEN MAKE-UP 2019 galaxy / night sky / stars / space / holographic colours AVE KITTY FACE ART... czyli moja tegoroczna charakteryzacja / stylizacja / inspiracja na tegoroczne Halloween w klimatach kolorowego galaxy <3.

 

Spodobało mi się robić takie makijaże co roku na Halloween. Myślę już nad następnym ;).

 

 

 

Dzień mi zleciał szybko :).

Wszystko oki, tylko mój palec nieco ucierpiał. Lekkie zadrapanie. Bywało gorzej przy wykładaniu towaru w supermarkecie. Teraz trochę mi trudno, bo przy kąpieli pobolewa. Ja to dopiero mam delikatną skórę, ręce i wogóle XD.

 

Okazało się, że przedłużyli promocje na rzeczy które chciałam sobie kupić i przelewy w banku zaczęły działać. Czyli udało się i naprawdę szczęście mi dopisało z tym :D.

 

Zapasy rozjaśniaczy mi się już kończą. Zostało mi tylko jedno opakowanie. Będę musiała coś zaplanować, by się wybrać i uzupełnić braki tego czego potrzebują moje włosy... w sumie to wcale nie potrzebują, ale ja lubię taki jasny kolor :).

Chciałam kilka dni temu sobie doczepić doczepiane pasma i nie znalazłam koloru który by pasował. Kolor moich włosów jest dużo jaśniejszy od #613 (jasny blond) i inny niż #60B (popielaty platynowy blond). Jeszcze nigdy nie miałam tak bardzo jasnych włosów... są prawie takie jak śnieg zimą *.*.

 

Czas pomyśleć o prezentach pod choinkę :).

Zresztą u mnie w rodzinie jest tak, że sobie kupujemy prezenty dużo wcześniej - kiedy tylko napotkamy coś fajnego co by było tą upragnioną rzeczą. Nigdy nie czekamy na ostatnią chwilę. W moim przypadku prezenty są przez cały rok i nie muszę tak bardzo czekać na grudzień, urodziny czy imieniny. Tak bez okazji dostać coś od kogoś to bardzo miłe uczucie. Ma to swoje plusy. Nawet dużo rozmawiamy ze sobą o swoich wymarzonych rzeczach i nie ma mowy o 'nietrafionych prezentach'. Ja tam nigdy nie kryję co mi się podoba... chociażby miało to być nawet coś czego by nie ubrał do wyjścia z domu i nie wypadało by mieć tego na sobie będąc w publicznych miejscach - a mam naprawdę sporo tego typu ubrań/dodatków/biżuterii :).

 

U mnie wcale nie jest jak w pięknej bajce. Ja jestem tylko dobrą ilustratorką tego scenariusza, jaki pisze dla mnie życie.

Dookoła mnie tyle szczęśliwych par, będących blisko. Nie mam w sobie zazdrości. Po prostu zastanawiam się nad tym, że u mnie jest jakoś inaczej.

Kocham mojego Dawste nad życie. On też nie wyobraża sobie dnia beze mnie. 

Zaczęłam być otwarta na świat i na ludzi, głównie na rozmowę. Teraz wiem, że taka rozmowa dużo daje. Milcząc i będąc cichym do niczego się nie dojdzie. Wiele osób mnie lubi i to chyba nawet bardzo, bo chcieli by ze mną siedzieć i siedzieć i gadać. Dostałam od niektórych słowa wsparcia, pomocne rady. Wiem, że to dziwne, że jestem już w związku z chłopakiem kilka lat i nic nie rusza do przodu. Sama nie potrafię tego rozgryźć. Dużo osób mnie pyta, czemu nie zamieszkamy razem na stałe. Twierdzą, że skoro on mnie kocha, to powinien zrobić wszystko by mieszkać razem ze mną. Cieszę się, że mam takie wsparcie nawet od osób, których nie było mi dane jeszcze spotkać. Wiem, że chcecie dobrze dla mnie, dla Nas. Zgadzam się z Wami. Mam nadzieję, że wszystko mi się ułoży tak jak mi tego życzycie.

 

 

MOJE STRONKI:

.

https://www.facebook.com/avekitty

https://www.instagram.com/ave_kitty/

http://avekitty.blogspot.com/

https://xavekittyx.tumblr.com/

https://avatars.imvu.com/avekitty

https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
dawste Super zdjęcie <3. Dobrze Aniu że jesteś otwarta na świat i na ludzi lecz trzeba mieć dystans do tych osób których nie zna się osobiście, takie osoby nie znają sytuacji i nie wiedzą o mnie więc mogą się jedynie domyślać wybrałaś mnie i wiesz jaki jestem, nic nie rusza do przodu ale to nie powód aby się przejmować uważam że trzeba być dobrej myśli, zależy mi na tobie jesteś dla mnie bardzo ważna kocham cię :* :* :* :*
14/11/2019 20:59:54
xavekittyx Dziękuję mój Misiuniu Dawidku <333 ^^ :*.
Ja wiem, że jest na świecie dużo nieżyczliwych ludzi, których słowa są tylko truzizną dla związków. Nawet najlepszy przyjaciel, którego zna się osobiście może się okazać najgorszą żmiją. Do swojego serducha zawsze biorę tylko te słowa, która ja sama uważam za słuszne. Potrafię odróżnić dobro od zła. Trzymam się blisko osób, które nie potrafią krzywidzić i znaleźli ze mną wspólny język. Cenię ich dobre rady i to, że poświęcają mi swój czas, że możemy chociażby dobrym słowem uczynić dzień szczęśliwym. A szczerość to podstawa nie tylko w miłości, by budować solidne fundamenty w relacji z drugim człowiekiem.
Ja Ciebie kochanie wybrałam z pośród miliona, którzy szukają takiej jak ja XD. I serio pytają się mnie, gdzie znaleźć taką dziewczynę *.*. Niestety każdy jest inny i wyjątkowy i nie ma identycznych ludzi.
Mi też bardzo zależy na Tobie. Będę walczyła o miłość z Tobą póki mam na to siły. Nie poddam się, bo nie wyobrażam sobie byś nie miał miejsca w mojej przyszłości. Kocham Ciebie Dawste najmocniej na świecie ❤❤❤❤ :* :* :* :*.
14/11/2019 21:46:12
dawste Proszę :* :* :* :* Zgadzam się to najważniejsze aby brać te słowa do siebie które są słuszne.
Masz dobre podejście i tak trzymaj <3 Bardzo mądrze i dobrze napisałaś kochana moja
❤❤❤ :* :* :*
15/11/2019 18:11:02
xavekittyx Bardzo dziękuję kochany mój ❤❤❤❤. Jest mi bardzo miło ^^ :* :* :* :*.
15/11/2019 23:46:21
abruniowelove Na pewno tak będzie :) po prostu musi nadejść odpowiedni czas :)
13/11/2019 15:50:06
xavekittyx W życiu różnie bywa. A życie to nie bajka. Wszystko może być możliwe na plus :).
13/11/2019 16:52:21
koomandooska Ile zajęło Ci zrobienie tej stylizacji?
13/11/2019 8:02:10
xavekittyx Wcześniej odpowiedziałam na podobne pytanie komuś na moim fotoblogu w komentarzach. Domyślam się, że nie czytałaś... często tak bywa :).

Zajęło mi to sporo czasu... tak około 5 godzin stylizacja całej twarzy, nie mówiąc jeszcze o kreacji, doliczając do tego nagrywanie, a potem zgrywanie filmu oraz okładki na YouTube do mojego filmiku. Tak więc podsumowując to wszystko samo nagranie filmiku zajęło mi bardzo dużo czasu. Nie chcę tutaj pisać dokładnie ile, bo wiadomo to już każdego z osobna indywidualna sprawa :).
To nie jest takie łatwe zajęcie. Wymaga przede wszystkim zdolności artystycznych, wytrwałości, a przede wszystkim pracy na laptopie w różnych programach :).
Ja interesuję się tym wszystkim i to jest jedno z moich ważniejszych hobby :).
Tak więc tu nie ma co porównywać tego wszystkiego do krótkiego czasu. Głównie tak jak każde hobby wymaga cierpliwości i żmudnych wysiłków. Ale wiadomo, robi się to z sercem :).
13/11/2019 16:50:46
marianfoto ale straszyłaś w ostatki
13/11/2019 9:17:17
xavekittyx Nikt się nie wystraszył. Ja w tym makijażu nikomu się nie pokazywałam osobiście. To tylko stylizacja moja wykonana przeze mnie wyłącznie do zrobienia zdjęć :).
13/11/2019 16:37:15