Hej :).
Fotka z zeszłego czwartku ^___^.
BIAŁE / BARDZO JASNE BLOND WŁOSY <3.
Rozjaśniacz jest zajebisty XD.
Jak zwykle wstałam po 12:00 - WAKACYJNY PARANORMAL XD.
Nadrobiłam zaległości na photoblogu, jeżeli chodzi o odwiedziny wielu moich znajomych :). Teraz postaram się być z tą pracą bardziej na bieżąco.
Zawsze staram się odwdzięczać za lajki i komcie ;).
Nowi fotoblogowicze też są zawsze mile widziani i mogą liczyć na rewanż <3.
Brakuje mi wielu osób, którzy przestali dodawać wpisy i którzy byli moimi dobrymi fotoblogowymi znajomymi, ech... :/.
Potem degustowałam się żelkami i chipsami <3.
15 lipca mam planowaną PODRÓŻ <3.
Nie jadę daleko - troszkę poza Warszawę, z moimi rodzicami :).
Będzie fajnie, bo żadko kiedy przekraczam granice Wawki :). W stolicy czuję się dobrze i niczego mi tutaj nie brakuje, ale taki jednodniowy wyjazd będzie dla mnie rozrywką od warszawskiej codzienności. W sumie to nie czuję potrzeby podróżowania po całej Polsce. Większość tylko marzy, aby Warszawę zwiedzić albo w Warszawie zamieszkać - miasto jak miasto, ale wszystkich do siebie przyciąga ;).
Nastepny taki wyjazd szykuje się pod koniec sierpnia <3.
Jest gorąco, strasznie gorąco -__-.
Chyba dzisiaj nie znajdę siły na DREDLOKOWANIE.
Pozdrawiam wszystkich :* :* :*.
Ave Kitty
9 godz. temu
2 dni temu
3 dni temu
5 dni temu
6 dni temu
6 dni temu
21 MAJA 2025
20 MAJA 2025
Wszystkie wpisykfoka12
7 godz. temu
samysliciel35
8 godz. temu
akcentova
9 godz. temu
tetnozycia
9 godz. temu
locomotiv
10 godz. temu
juliettka79
10 godz. temu
tennesseeline
10 godz. temu
mrdor
10 godz. temu
Wszyscy obserwowaniInni zdjęcia: :) nacka89cwaTrznadel slaw300Stalowy zegarek granatowa tarcza otien28/05/2025 sabiiprocederzaopiekuj sie mną mocno tak... sabiiprocederPoznań kataviiGKS Katowice vs Lech Poznań mr0w4Natury nie zmienisz samysliciel35MOJE NOWE GWIAZDKOWE KOLCZYKI xavekittyxZ synem nacka89cwa