Photoblog.pl

Załóż konto

Rock is my life. 

2016/01/07   

2016.

« następne   poprzednie »
2016.

2015 już za nami. Pora więc na jego podsumowanie. Cóż, prawdę mówiąc rok jak rok - jakoś od 17stki leci mi to strasznie szybko, nim się obrócę jest kolejny rok. A na 17stce się zatrzymałam. Nie odczuwam, że mam prawie 21 lat. Nie chcę by przez to zleciały szybko mi kolejne. Jednak były w tamtym roku momenty, które sprawiają, że chce mi się żyć, że świat zaczął wirować i dawały mi ogromną nadzieję na lepsze czasy. Zacznę może od początku.

Zdałam egzaminy na stopro, w ten weekend jak i za tydzień czekają mnie kolejne, który też mam nadzieję skończy się pomyślnie i wyląduję w kolejnym semestrze. Każdy mi mówił, że nie dam rady. I co? Pokazałam co potrafię, choć zaledwie jedna osoba we mnie w 100% wierzyła i wierzy. Dzięki Tobie uwolniłam się. <3 A wiem, że jeszcze niejedno pokażę i zadziwię wszystkich.

Urbex. Zawsze mnie to kręciło, więc miałam okazję zwiedzić paczką. Teraz chociaż mam z kim. Choć grupa jest chwiejna to pewnie niedługo znowu z kimś się zabiorę.
Wycieczki. O tak, lubię je! Wizyta w Gnieźnie na majówkę i ostatnią Rogalinie. Dziękuję ;*

Kolejna rzecz to chyba jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie mogłam usłyszeć. Naprawdę świetnie się czuję słysząc nadal te słowa, bo powtarzają się one często. A mianowicie Ukochany powtarza, że chce mieć ze mną dziecko czy dzieci. Pewnie wielu z Was zna to uczucie, jest piękne. Pisząc to nawet sprawia, że czuje się zajebiście.
I nawiązując po części do poprzedniego, kolejne słowo, które sprawiło i tak samo nadal sprawia, że tamten rok był piękny - "Chajtnijmy się". Pamiętam ten moment i za każdym razem chwyta za serce tak samo. Nie spodziewałam się, że mnie to czeka. Kiedyś owszem, ale że usłyszę to wszystko w jednym poniekąd czasie. Że ktoś kocha mnie tak na serio, a nie bo tak. Że to żadne głupie uczucie, a poważne. Oficjalnie muszę jeszcze zaczekać, bo sam mówił, że nie zamierza być wiecznym narzeczeństwem. Więc czekają mnie jeszcze zajebistrze zaręczyny. :D Trafił mi się ideał. *-*

A inne słowa? Kiedy zaczyna swoje wywody i układa historyjki, że jestem kobietą Jego życia i jesteśmy dla siebie stworzeni. Jeju, nigdy w życiu się lepiej nie czułam. Zawsze postawi na nogi nieważne jak źle by było.

I to głównie te rzeczy, które najlepiej wspominam.

Sylwester może nie był wymarzony, ale ważne, że mogliśmy cieszyć się sobą w tym momencie jak i w każdym w ubiegłym roku czy latach. Standardowo rok zakończony i rozpoczęty w Twoich objęciach. <3
Wiecie co? Od 3 lat moje życie jest najpiękniejsze. Chcę to głosić wszędzie bo jestem mega szczęśliwa. I wiecie co? Mam najlepiej! Nikt mi nie powie, że nie. Bo: 'jak ktoś powie, że nie jesteśmy dla siebie stworzeni, to się go zrzuci z Mostu Rocha i go nie znajdą'. :D


Ten rok zapowiada się zaczęciem nowego etapu w życiu, a do tego na pewno będę dążyć.

Do kiedyś! :)

Brak komentarzy
Info

Użytkownik wholemyworldxd
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.

Najnowsze wpisy

2016.

 

Wpis wholemyworldxd

 

;)

 

2013.

 

.. ;)

 

2013,

 

yhm

 

NPWM !

 

Wszystkie wpisy