photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 18 LIPCA 2012

SAM WYBRAŁEM SOBIE TAKI LOS .

No i tak no . Właśnie powróciłam z mojego okienka , słuchałam 10 piosenek , które wprawiają mnie w stan przemyśleń i przyszłam , aby nie poszło to na marne . : )

Więc zrozumiałam , że nie doceniam swojego życia , choćbym nie wiem co miała to nigdy go nie docenie , bo po prostu nie umiem zrozumieć jakie szczęście mam , aż do czasu , gdy je strace . Może i jestem optymistką , ale w tym akurat sobie nie radzę . Niczyje życie przecież nie jest idealne ! Jak można doceniać coś co sprawia Ci ból ? Nie wiem , może wiele osób chciałoby być na moim miejscu , ale zawsze znajdzie się ktoś komu zazdrościmy szczęścia . 'Ludzie chcą zabrać tym co mają choć złotówkę więcej' coś w tym jest . Mędrcy z kosmosu .. Czuję się bliska eldocegdy siedzę na oknie i myślę . NOC , HIP HOP I JA . i kurwa nic więcej . To jest przepis na szczęcie i klucz do nauki życia . Jeżeli chcecie wiedzieć jak to jest to siadajcie na swoje okna włączcie Eldokę , jaieś stare kawałki . Moje dwa wersy na temat :
I nawet teraz , gdy wszystko idzie po mojej myśli
tak naprawdę to nie cieszę się praktycznie niczym .

Zrozumiałam też , że przez jakiś czas alkohol był ucieczką , dzięki niemu mogłam uciec od bólu i cierpień sprawionych przez rzeczywistość , ale najgorsze jest to , że teraz nie mogę uciec przed alkoholem . Łatwo się przyzwyczajam do ludzi , tak samo do rzeczy . A procenty są tego przykładem . Choćbym nie wiem jak chciała ciągle o nich myślę i ciągle do nich powracam . Haha i możecie się kurde śmiać jak widzicie mi pijaną , albo jakkolwiek inaczej staczającą się na dno , bo sama na to się pisałam , sama wybrałam sobie taki los ! ' Wiesz co ? Smakowała mi wódka , pozwoliła zapomnieć o wszytkich tych smutkach..' .

No i nie mogę uwierzyć , że to wszystko kiedyś się skończy , to co teraz jest tak piękne , po prostu nie wierzę w przemijanie chwil , w momencie , gdy jeszcze trwają . Czy będzie jeszcze lepiej , czy będą jeszcze piękniejsze chwile ? Nie , nie wydaje mi się . To mnie zadziwia , tyle osób mi podobnych , a patrzących na świat inaczej . Inne przekonania . To chyba właśnie to sprawia , że świat jest taki różnorodny , że chce się żyć i poznawać go dalej . Tyle ludzi , wsród nich tylko my tak podobni , tak podobnie myślący .. 'Tylu nam ludzi podobnych wierzyło w świat idealny
Dziś nie ma nic sami jesteśmy na tej plaży'
I czemu życia nie możemy wybrać sbie sami ? Tyle snów , tyle marzeń , w których wszystko jest piękne , ale psuje to rzeczywistość i świat realny , a najgorzej jest gdy nawet świat marzeń bleknie . - taka tam mała improwizacja : >>
'Tylko w snach mnie tu nie ma
I tylko w snach czuje radość
Otwieram oczy i zamiast plaży znów miasto ' - Eldo - Plaża .

No i jeżeli nie doceniacie swojego życia mam dla Was pewną piosenkę , pewną historię , która pozwoli Wam zrozumieć , że los jednych dotyka bardziej , innych mniej , ale nigdy nie będziecie tymi najbardziej pokrzywdzonymi : )
Bonus RPK - Historia Mego Życia <---- KLIKAĆ .

A here macie piosenkę , która w większości opisuje to , co bardzo cenię w rapie , niejedna myśl z tej piosenki siedziała mi w głowie nim sama usłyszałam tę piosenkę , to cudowne uczucie słyszeć własne myśli w czyimś kawałku , że nie tylko ja tak uważam : )

Pih - nie żałuj mnie . <---- KLIKAĆ .



Rest in Peace . <3

Komentarze

wera3462 Eldo <3 Hehe, podsunęłam Ci te kawałki ; )
24/07/2012 19:49:55
wariatposrodswirow no ja wiem , i Ci dziękuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuję <3
24/07/2012 22:24:21

kurvamadz ślicznotka ;*
18/07/2012 23:08:49
wariatposrodswirow dziękuję : >
18/07/2012 23:11:02

fioleetowaaa Łaadniee .! ; **
Jeśli masz czas wbiij do mnie . ; **
18/07/2012 22:57:59
wariatposrodswirow może kiedyś : p
18/07/2012 23:01:18

xdreamevilx śliczne jest : )
18/07/2012 22:58:31
wariatposrodswirow dziena
18/07/2012 23:00:56

Informacje o wariatposrodswirow


Inni zdjęcia: Kończy się dzień... halinam25/6/25 inoeliaBella patki91gd2025.06.25 photographymagicMały Sfinks bluebird1121.06.2025 bolimnienieboEhh patusiax395Dbałość. ezekh11421.06.2025 bolimnieniebo:* patki91gd