photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 29 STYCZNIA 2013

gsdgas

Taki sobie tam Jezus ze świętej pamięci kubkiem który rozpierdoliłam rozpierozpierdalając przy tym miljon innych rzeczy taa props.

 

Ou maj god. 18stka Piotrka totalny odpał noale żeby nie było za dobrze musiało sie coś zjebać i oczywiście wszystko co zUe to Jezus no a jak.
ramtamtam sram. tęskno mi do bez-myślenia i bez-czgoś tam ktoś raz powiedział coś sensownego no.

Im moja sytuacja speczma wydaje mi się mniej śmieciowata tym mojasytuacja psychiczna jest coraz gorsza... niby jest dobrze a za chwile totalne gwno i nawet okres nie usprawiedliwi tak skurwiałej natury.

żałuje że mam mózg. tróóó story. bo jak mam mieć przez to takie jazdy to ja chyba poprosze o.. ee no ten.. nie pamiętam teraz. w kazdym razie no JEZUS W WERSJI WARZYWO STOPRO zawsze spoko i byłoby łatwiej chyba jakoś.. więc może po prostu wyjebać sobie kawał mózgu odpowiadający za emocje, mowe i całą reszte i życ będąc totalnym bezmózgiem bez wiedzy bez problemów bez eocji bez.niczego bez.. życia. życie bez życia otco.

w sumie to nie wiem czy to co napisałm ma jakikolwiek sens noale coś napisać musiałam bo... bo nie wiem...wewnętrza potzreba wyrzygania tego wszystkiego była większa od świadomości bezwartościowości tego.

 

My Chemical Romance - Famoust Last Words.

jakoś takoś.. bez MCR'a i wgl muzyki chyba wszystko by sie mi rozjebało no.

chociaż chujowo Gee w tych włosach .___.

 

Wypierdalamy ogladać American Horror Story Asylum bo i tak sie nie naucze tego co mam sie nauczyć a na łóżku spi pasożyt.NOŁLAJFLAJF.

Komentarze

skayi haha no ba XDD
31/01/2013 22:23:19
Info

Użytkownik uguu
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.

Informacje o uguu


Inni zdjęcia: Słonecznik suchy1906P. wanderwar:) nacka89cwaStolik acegJa patki91gd;) patki91gd100. patki91gdJa patki91gdJa patki91gd;) patki91gd