photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 27 CZERWCA 2012

Czego nienawidzę. !

Nie ma to jak nuudy ! Stwierdziłam, że nie pójdę dziś do szkoły, ponieważ jutro jest KONIEC ROOKU ! 

Noo i wielka klapa, bo w domu tez nudno i nie ma co robic.. Trochę jest mi smutno, ze odchodzę z mojej szkoły, no ale pewnie następna będzie trochę lepsza..

- Mam dośc tego, że każdy mnie ocenia, krzywo na mnie patrzy, a sam nie jest lepszy, to jest takie denerwujące, że szok.  Nie lubię, kiedy ktoś 'z wyższej ligi' mysli, że jest fajniejszy, a mnie obraża, tylko dlatego, że nie jestem taka bogata jak on i chce mnie upokorzyc.. W sumie, już się przyzwyczaiłam, że ludzie mnie wyzywają, robią ze mnie posmiewisko tylko dlatego, że zobaczyli mnie w jakieś dziwnej sytuacji i coś sobie wyobrazili.. Głupota jest górą ; )

- Ostatnio napisała do mnie siostra, w dodatku młodsza, gówniara ma 13 lat, tak mnie zdenerwowała, że myslałam, że mnie szlak trafii.. Pisała mi różne głupoty, że matka mnie nie kocha, no jak bym nie wiedziała, ale z jednej strony bardzo mnie to rani, że Ona ma mamę i może z nią porozmawiac o takich czy innych sprawach, a ja oprócz ojca nie mam do kogo gęby otworzyc, jesli chodzi o rodzinę. Nigdy nie było przy mnie mojej mamy i mogę stwierdzic, ze NIENAWIDZĘ jej.. Nawet na komunie nie przyszła, choc ją zapraszałam. Było mi z tego powodu bardzo przykro, a nawet nadal jest..

- W moim życiu przewinęło się duzo ' tych wyjątkowych ' .. Och matkoo.. jak sobie przypomnę.. Denerwuje mnie to, że gdy jestem z chłopakiem, a potem rozstajemy się z takich czy innych powodów i nagle na drugi dzień niektórzy znajomi mówią mi coś złego tylko dlatego, że mój ' chłopak ' który mnie przecież ' kochał ' rozpowiedział jakąs wstrętną plotke.. masakra.. 

- Nienawidzę tego, że nie które osoby wtrącają się w nie swoje sprawy i robią za adwokatów, sprawa dotyczy mnie i pana/ panią "X"

a zachwile wokół nas jest 16 osób które chcą pobic mnie lub tą osobę.. !

To chyba na tyle ! ; )

Komentarze

spogladajacprzezmgle Przede wszystkim muszę Ci powiedzieć, że to, że jesteś biedniejsza od innych osób nie jesteś gorsza od Nich. Oni się wywyższają, bo są 'bogaci', bo mają 'wszystko'. Nie mają wszystkiego, bo bogactwo to nie wszystko. Wtedy może i Oni się z Ciebie śmiali, ale uwierz, że prędzej czy później Ty będziesz śmiała się z Nich. Oni pucz pieniędzy nie mają tak na prawdę nic. Zobaczysz, że kiedyś jak zbiednieją-że tak powiem- wszyscy, a bynajmniej większa ilość osób, ich 'przyjaciół' się od Nich odwróci, a Oni będą sobie wtedy zadawać pytania 'Dlaczego tak się stało' itp. Odpowiedź na to jest prosta- 'lecieli' na Twoje pieniądze, a nie na Ciebie...
12/12/2012 16:07:28
Junior cichyumysl tutaj za duzo sie nie wypowiem ale dobrze ze wyrzucasz z siebie zlosc itp w taki a ni inny spsob
27/06/2012 10:36:34
ccciamciaramcia fajne ; >
+zapraszam ; )
27/06/2012 10:19:19
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika tylkotwojaa1910xd.

Informacje o tylkotwojaa1910xd


Inni zdjęcia: 2025.07.23 photographymagicPleszka slaw300Wakajki milionvoicesinmysoulCd. downwardspiral1543 akcentovaŻycie to chwila pragnezycpelniazycia:) dorcia2700Noin zniknę... najprawdopodobniejnieNarodowo. ezekh114Mokry ślizg bluebird11