photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 10 PAŹDZIERNIKA 2010

zdjęcie integracyjno-miłościowo-zaskoczeniowo-autokarowe. i tak, zdaję sobie sprawę z tego, kto tu jest i, i tak mi się to podoba. Piotrek każe Wam wszystkim przekazać, że Majka jest w formie.

 

integracja generalnie rzecz biorąc bardzo integrująca. kooedukacyjne łazienki na korytarzu są zdecydowanie tym, co lubię najbardziej. ubawiłam się.


i nie mogę się już doczekać, chociaz tak strasznie się boję.. boję się, że znowu się zacznie, albo że Ty nie będziesz juz taki sam, albo że po prostu będę żałować. jednak, patrząc na to z innej perpektywy, cieszę się tak niesamowicie, że ta radość rozsadza mnie całą od środka.  


+ PRAGNĘ Straszków.  

 

Komentarze

~swider noo?! kto taki straszny tu jest że się musisz tłumaczyć ?! ojj... babcia... :p ale to zdjęcie jest genialne :) i dziękuję poraz enty za nie
10/10/2010 16:51:30

Informacje o twojabaabciaa


Inni zdjęcia: Statki wypływają rano bluebird11:* cooooooonePo trosze, po trochu. ezekh114Ja coooooooneJa coooooooneNa motorze coooooooneW Toruniu coooooooneJa coooooooneButelkowe u kuzynki coooooooneW kościele cooooooone